Úspěchy školy
Vážíme si všech, kteří svojí prací přispívají k dobrému jménu školy na veřejnosti.
Pedagogů za jejich každodenní a poctivou práci pro školu a děti, které ji navštěvují.
Žáků za reprezentaci školy v soutěžích, za slušné chování a vystupování ve škole i mimo ni.

Více si zde můžete přečíst o úspěších školy i o těch, kteří se o dobré jméno školy zasloužili.
29. 12. 2019
30. let demokracie v Humpolci.

K příležitosti připomínky 30. výročí sametové revoluce vyhlásilo město Humpolec výtvarnou soutěž pro děti z Humpolce a žáky humpoleckých škol nazvanou Humpolec očima dětí.
Do výtvarné soutěže se také zapojili žáci ze ZŠ Hradská - a to ze třídy 3.A a 5.A.
Po veřejném hlasování na Městském úřadě v Humpolci jsme byli velmi úspěšní a to hned ve dvou kategoriích. Druhé místo získala žákyně z 5. A Lucie Krejčí – s prací nazvanou Park Stromovka a první vítězné místo ve své kategorii získal žák ze třídy 3.A Miloslav Fojtík – namaloval obrázek s názvem Hasiči v Humpolci.

12.12. 2019 byli na Městském úřadě v Humpolci vítězové soutěže slavnostně oceněni
panem starostou K. Kratochvílem a paní místostarostkou A. Kukrechtovou .
(Fotodokumentaci najdete v sekci FOTOGRAFIE.)

Mgr. G. Pazderková - třídní učitelka 3.A

20. 5. 2019
VŠEZNÁLEK

23.4. jsme byli já, Marek Roll, Adam Paul a Štěpán Tůma na okresním kole soutěže VŠEZNÁLEK. Je to soutěž žáků pátých tříd zaměřená na všeobecné znalosti z oblasti přírodních věd, literatury, historie, hudby a sportu. Jeli jsme do Pelhřimova, kde se sešlo celkem 12 čtyřčlenných týmů. Vybírali jsme si ze 180 otázek. Umístili jsme se na 1. místě a postoupili jsme do krajského kola. Krajské kolo se konalo 10.5. ve Žďáře nad Sázavou. Přijelo tam 5 týmů, každý za svůj okres. Nejdříve jsme představili svou školu a město. Celou dobu jsme se drželi na 2. místě, až v posledním kole, kde byly otázky na kraj Vysočina jsme zodpověděli všechno správně a tak jsme nakonec celou soutěž vyhráli. Dostali jsme krásné ceny. Byl to skvělý zážitek, moc jsme si to užili.

Karolína Siřínková  5.B., ZŠ Hradská Humpolec

6. 12. 2018