Účast v soutěžích
  • Naši žáci se účastní sportovních soutěží, turnajů a sportovních olympiád.
  • Škola pořádá školní kola olympiád z českého jazyka, matematiky, dějepisu, zeměpisu, přírodopisu a dalších předmětů. Nejúspěšnější žáci postupují do vyšší kol.
  • Žáci se zapojují do výtvarných a recitačních a pěveckých soutěží.
  • Všechny výsledky se započítávají do soutěže vyhlášené Městem Humpolec o nejúspěšnější žáky a studenty města – MLÁDÍ.

  • Výsledkové listiny a některé postřehy organizátorů i soutěžících jsou zde k nahlédnutí.
27. 3. 2017
Matematika

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 2016/2017

KATEGORIE Z6:

Úspěšní řešitelé školního kola:

Lucie Jonáková 6. A

Vojtěch Kostka 6. A

Karolína Kotenová 6. A

Milan Kvasnička 6. A

Jiří Okrouhlický 6. B

KATEGORIE Z7:

Úspěšní řešitelé školního kola:

Nikola Bloudková 7. B

Michaela Krejčí 7. B

Tomáš Vincenc 7. A

Další řešitelé školního kola:

Jindřich Brom 7. A

KATEGORIE Z8:

Tereza Alenková 8. B

Alena Vogelová 8. B

Další řešitelé školního kola:

Jan Med 8. B

ÚSPĚŠNÍ ŘEŠITELÉ POSTUPUJÍ DO OKRESNÍHO KOLA!


27. 3. 2017
Fyzika

 Dům dětí a mládeže, Třída Legií 382, Pelhřimov
Okresní kolo fyzikální olympiády - výsledková listina
58. ročník 23. 3. 2017 kategorie E
Úspěšní řešitelé
1.
Radim Kamenický
Gymnázium Pacov
9
10
9
10
Celkem bodů 38
2.
Jiří Klubal
Gymnázium Humpolec
5
10
8,5
10
33,5
3.
Ondřej Váňa
Gymnázium Humpolec
7
9,5
1
10
27,5
4.
Petr Hrnčíř
ZŠ Krásovy domky Pelhřimov
2
10
2
9
23
5.
Martin Šidlák
ZŠ Hradská Humpolec
2,5
7,5
3
9
22
6.
Simona Kaňková
Gymnázium a OA Pelhřimov
2,5
9
6
2
19,5
7.
Julie Králová
ZŠ Krásovy domky Pelhřimov
3
9
1
5
18
8.
Matouš Bendl
ZŠ Krásovy domky Pelhřimov
5
7,5
1
2
15,5
Ostatní řešitelé
Michal Šíma
Gymnázium Humpolec
1,5
4
1
7,5
14
Marie Moravová
ZŠ Komenského Pelhřimov
0,5
7,5
2
3
13
Vladimíra Martínková
Gymnázium a OA Pelhřimov
1,5
0
1
6
8,5
Kateřina Matějů
ZŠ Krásovy domky Pelhřimov
1
3
1
2,5
7,5
Úspěšným řešitelem je žák, který získal celkem 14 a více bodů, přičemž
alespoň ve dvou úlohách získal 5 a více bodů.
Blahopřejeme všem úspěšným řešitelům a děkujeme vyučujícím za přípravu
žáků.
Pavel Rafaj, předseda OK FO/E,F Libor Fišar, ředitel DDM Pelhřimov


  


27. 3. 2017
Fyzika

 
 Dům dětí a mládeže, Třída Legií 382, Pelhřimov
Okresní kolo fyzikální olympiády - výsledková listina
58. ročník 23. 3. 2017 kategorie F
Úspěšní řešitelé
1.
Duy Le
Gymnázium a OA Pelhřimov
8
10
8
10
Celkem bodů 36
2.
Tomáš Jaroš
ZŠ Košetice
2
9
9
10
30
3.
Filip Havelka
Gymnázium a OA Pelhřimov
5
3
9
10
27
4.
Natálie Kičinová
Gymnázium Humpolec
8
1
10
6
25
5.
Alena Vogelová
ZŠ Hradská Humpolec
2
6,5
7
9
24,5
6.
Jakub Žižka
Gymnázium a OA Pelhřimov
0
3
9
10
22
7.
Tereza Koukalová
ZŠ Komenského Pelhřimov
7
1
5
8
21
8.
Barbora Kosová
ZŠ a MŠ Hořepník
4
2,5
5
9
20,5
Ostatní řešitelé
Kateřina Aldorfová
ZŠ Komenského Pelhřimov
2
1
8
2
13
Úspěšným řešitelem je žák, který získal celkem 14 a více bodů, přičemž
alespoň ve dvou úlohách získal 5 a více bodů.
Blahopřejeme všem úspěšným řešitelům a děkujeme vyučujícím za přípravu
žáků.
Pavel Rafaj, předseda OK FO/E,F Libor Fišar, ředitel DDM Pelhřimov