Zápis do 1. tříd
31. 5. 2021
Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Upozornění pro rodiče budoucí porvňáčků – společná - informační schůzka rodičů se uskuteční v úterý 15. června 2021. Rodiče (bez dětí) se dostaví do školy v časech uvedených v tabulce – v souvislosti s epidemiologiskými předpisy je třída 1.A rozdělena na dvě skupiny. Třída 1.B se nedělí – rodiče budou o všem informováni ve školní jídelně.

19. 4. 2021
Přijatí žáci do 1. tříd

Seznam přijatých žáků

1. 4. 2021
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ŠKOLY

Vážení rodiče,
do posledních okamžiků jsme doufali ve zlepšení epidemiologické situace, které by umožnilo nabídnout zájemcům hromadnou prohlídku školy.
Protože se tak nestalo, vytvořili jsme videodokument s komentářem, který vás školou v potřebném rozsahu provede. Odkaz na video je zde.
Kromě toho průběžně probíhají individuální prohlídky školy. Pokud máte o tuto aktivitu zájem, informujte se o možném termínu na telefonních číslech 565 532 204, 736 472783.

ODKAZ: https://youtu.be/wdq1WmIs6_k