Vítejte na stránkách Základní školy Humpolec, Hradská 894
Dopis rodičům
Virtuální prohlídka školy

Vážení rodiče,

do posledních okamžiků jsme doufali ve zlepšení epidemiologické situace, které by umožnilo nabídnout zájemcům hromadnou prohlídku školy. Protože se tak nestalo, vytvořili jsme videodokument s komentářem, který vás školou v potřebném rozsahu provede. Odkaz na video je zde. Kromě toho průběžně probíhají individuální prohlídky školy. Pokud máte o tuto aktivitu zájem, informujte se o možném termínu na telefonních číslech 565 532 204, 736 472 783.

Vlastimil Fiala


Virtuální prohlídka školy


Office 365 pro žáky ZŠ Humpolec

Vážení rodiče, žáci, vyučující,

od školního roku 2020/21 má každý žák i vyučující zřízený emailový účet Office 365 od firmy Microsoft. Škola zřídila tyto emailové účty nejen pro případ distanční výuky, která je od školního roku 2020/21 v ČR povinná, ale i pro snadnější komunikaci mezi rodiči, žáky a vyučujícími, pro jednodušší předávání studijních materiálů atd.


Videonávod k přihlášení do Office 365

Office 365 - přihlášení


INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA TEAMS

Chtěli bychom touto cestou - kratších instrukážních videí od pana učitele Zdeňka Kratochvíla - ukázat dětem směr, jak se orientovat v aplikaci TEAMS a zároveň v zadáních od vyučujících. A pomoci jim tak s nelehkou distanční formou výuky.

1. VIDEO je zaměřeno na ovládání aplikace TEAMS (přihlášení, prostředí, připojení na schůzku, chat, zadání)
ODKAZ: https://youtu.be/1-cVlsJuKJ0

2. VIDEO je fokusováno na RŮZNÉ TYPY ZADÁNÍ, které mohou žáci dostat od vyučujících.
ODKAZ: https://youtu.be/PHb0qCWxKgk