Fotogalerie
1 Projekt e-twinning I feel you- téma - Radost 1. 4. 2020
2 Poslední bruslení 1.B v tomto školním roce. 1. 4. 2020
3 Velká jarní fotosoutěž 2.B - Mgr. M. Paulová 31. 3. 2020
4 Karnevalový rej ve školní družině 6. 3. 2020
5 Barevný den v 1.A - Mgr. I. Fialová 5. 3. 2020
6 "Recyklovaný Humpolec" -práce žáků 5.C 28. 2. 2020
7 Znovu na ledě - Bruslení nás baví - 1.C. Mgr. Lucie Brabcová 11. 2. 2020
8 Den otevřených dveří - 2020 8. 2. 2020
9 Děti ze 2.B čtou pohádky v mateřské školce 6. 2. 2020
10 Ve škole po škole - 2.B - Mgr.M. Paulová 3. 2. 2020
11 Naše první vysvědčení - 1.C - Mgr. Lucie Brabcová 30. 1. 2020
12 Kouzelnické představení ve školní družině 17. 1. 2020
13 Objevujeme kouzlo knih-16.1.2020 - Mgr.L. Brabcová 16. 1. 2020
14 1.B - Seznamujeme se s knížkami - městská knihovna v Humpolci. 15. 1. 2020
15 Poprvé na bruslích - 1.C - Mgr. lucie Brabcová 13. 1. 2020
16 Projektové dny 2. stupně 11. 1. 2020
17 1.A objevuje kouzlo knížek - městská knihovna v Humpolci 10. 1. 2020
18 1.C se těší na Vánoce. 20. 12. 2019
19 Vánoční zpívání na schodech. 19. 12. 2019
20 Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Humpolec očima dětí 19. 12. 2019
21 Prvňáčci ozdobili vánoční stromky pro zvířátka. 19. 12. 2019
22 Děti ze 2.B potěšily seniory vánočním zpíváním. 18. 12. 2019
23 Věda nejen pro Alfréda 18. 12. 2019
24 Stříbrná neděle - Křišťálek - Mgr. Iva Fialová a Mgr. Markéta Paulová 15. 12. 2019
25 Vánoční dílny - prosinec 2019 14. 12. 2019
26 Zdobení vánočního stromku - 2.B - Mgr. M. Paulová 13. 12. 2019
27 Vánoční koncert Křišťálku v divadle Za Komínem 10. 12. 2019
28 Příběhy vánočních stromků - 5.C - Mgr. V. Jaklová 8. 12. 2019
29 Koncert pěveckého sboru Křišťálek - Vánoce 2019 - evangelický kostel 7. 12. 2019
30 Mikulášská nadílka - 9.A 5. 12. 2019
31 1.B - Mgr.M. Kučerová - Projekt etwinning- VÁNOČNÍ POHLEDNICE - výměna obrázků se školou v Itálii 2. 12. 2019
32 3.A si v knihovně povídala o spisovatelce Boženě Němcové 29. 11. 2019
33 Divadelní představení - Divadlo ZA KOMÍNEM - Olaf a sněžný drak 28. 11. 2019
34 Hodiny geometrie ve 3.A - Mgr. G. Pazderková 27. 11. 2019
35 Malí čtenáři ze 2.B četli pohádky dětem v mateřské škole. 21. 11. 2019
36 Den slabikáře v 1.A 13. 11. 2019
37 3.A - připomínáme si svátek svatého Martina 8. 11. 2019
38 Krajské kolo ve stolním tenise - chlapci 8. - 9. tříd 8. 11. 2019
39 Halloween ve školní družině - 2019 6. 11. 2019
40 Žákovský parlament připravil pro děti ze 2., 3. a 4. tříd oslavu halloweenu 4. 11. 2019
41 1.A MEZI INDIÁNY 1. 11. 2019
42 PROJEKT - ZÁLOŽKA DO KNIHY SPOJUJE ŠKOLY 1. 11. 2019
43 Projektový den - Dr. Aleš Hrdlička - 1.B 1. 11. 2019
44 2.B ČTE POHÁDKY DĚTEM V MATEŘSKÉ ŠKOLCE 24. 10. 2019
45 8.A,B - návštěva tolerančního kostela - HISTORIE KNIHTISKU 17. 10. 2019
46 7.A,B - dějepisný seminář - návštěva knihovny - KNIHY O STŘEDOVĚKU 14. 10. 2019
47 Třeťáci na exkurzi v pivovaru 8. 10. 2019
48 Noc vědců 2019 5. 10. 2019
49 Projekt MAP - návštěva knihovny - pořad o Humpolci - 4.A 3. 10. 2019
50 Projektový den - 4.B - Dr. Aleš Hrdlička 2. 10. 2019
51 Projektový den - 4.A - Dr. Aleš Hrdlička 1. 10. 2019
52 Výtvarné dílny 3.A - OSMIČKA 25. 9. 2019
53 GO 2019 - seznamovací kurz tříd 6.A a 6.B 16. 9. 2019
54 První školní den nejmladších školáků 2. 9. 2019
55 Závěr školního roku - předávní ocenění za reprezentaci školy - 2. stupeň 27. 6. 2019
56 Závěr školního roku 18/19 - předávní ocenění za reprezentaci školy - 1. stupeň 27. 6. 2019
57 Slavnostní předávání vysvědčení 9.B - Mgr. Zdeněk KRatochvíl 27. 6. 2019
58 Slavnostní předávání vysvědčení 9.A - Mgr. Jana Koudelková 27. 6. 2019
59 Pěší výlet 3.A a 3.B na hrad Orlík 26. 6. 2019
60 POHÁDKOVÁ POUŤ NARUBY 25. 6. 2019
61 Sportovní den 2. stupně 21. 6. 2019
62 Čokoládová tretra 2019 - OSTRAVA 19. 6. 2019
63 Projektový den - osmáci připravili zábavné dopoledne pro děti z mateřské školy - Mgr.J.Bakešová 18. 6. 2019
64 3.A a 3.B na školním výletě v ZOO v Jihlavě 17. 6. 2019
65 školní výlet - 2.A Mgr.G. Pazderková 14. 6. 2019
66 Projektový den třídy 6.B - Mgr. A. Ryndová 12. 6. 2019
67 Atletická olympiáda - 1. třídy - školní kolo 7. 6. 2019
68 Projektový den třídy 6.A - Mgr. A. Ryndová 7. 6. 2019
69 Školní výlet 6.A a 6.B - Mgr. I. Mašková, Mgr. A. Ryndová 7. 6. 2019
70 Abeceda peněz - finanční gramotnost - JARMARK - 4.C - Mgr. Věra Jaklová 4. 6. 2019
71 Setkání školních parlamentů v Jihlavě - Mgr. A. Ryndová. 3. 6. 2019
72 Atletická olympiáda I. stupně - školní kolo 30. 5. 2019
73 Ovoce do škol - květen 2019 29. 5. 2019
74 Čokoládová tretra 2019 28. 5. 2019
75 První seznámení se školou - budoucí prvňáčci 21. 5. 2019
76 Exkurze do záchranné stanice v Pavlově - 2.A a 2.B 15. 5. 2019
77 2.A a 2.B v záchranné stanici v Pavlově - Mgr.G.Pazderková, Mgr. M. Radilová 14. 5. 2019
78 Ochutnávkový koš mléčných výrobků 10. 4. 2019
79 Zápis do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 10. 4. 2019
80 Projektový den mimo školu - 5.A,B - Kutná Hora 5. 4. 2019
81 Aprílový den 1. 4. 2019
82 Den Downova syndromu 22. 3. 2019
83 Karnevalový rej ve školní družině 26. 2. 2019
84 Den otevřených dveří - 23.2.2019 23. 2. 2019
85 Lyžařský kurz 5.A a 5.B - Mgr.V.Jaklová, Mgr.M.Nováková 1. 2. 2019
86 3.B na návštěvě v knihovně - Mgr.M. Kučerová 11. 1. 2019
87 3.A na návštěvě v knihovně - Mgr.I.Fialová 8. 1. 2019
88 Projektový den ve 4.A - Mgr. L. Brabcová 7. 1. 2019
89 Neobvyklé předvánoční dopoledne v 5.B - Mgr. M. Nováková a Harry Potter 21. 12. 2018
90 Sportovní den - 2.A - Mgr.G.Pazderková 20. 12. 2018
91 Zpívání na schodech 2018 20. 12. 2018
92 Zimní vycházka třídy 3.B - Mgr.M. Kučerová 20. 12. 2018
93 Předvánoční koncertování pěveckého sboru KŘIŠŤÁLEK - Mgr.I.Fialová,Mgr.M. Paulová 16. 12. 2018
94 Vánoční koncert Křišťálku - Mgr.I.Fialová, Mgr.M. Paulová 15. 12. 2018
95 Společné pečení vánočních perníčků - 2.A - Bc. Z. Závodská 14. 12. 2018
96 Výtvarná výchova na sněhu - 4.B - PhDr. I. Kostřicová 13. 12. 2018
97 Výrábíme vánoční ozdoby - 2.A a 3.A - Mgr. G. Pazderková 12. 12. 2018
98 Výtvarné dílny ve 3.B - Mgr. M. Kučerová 11. 12. 2018
99 Zdobíme vánoční perníčky - 3.A, Mgr. I. Fialová 7. 12. 2018
100 Vánoční pečení perníčků - 2.A, Mgr. G. Pazderková 6. 12. 2018
101 Mikulášská nadílka ve školní družině. 5. 12. 2018
102 Kouzelnické vystoupení ve školní družině. 5. 12. 2018
103 Mikulášská obchůzka - 2018 5. 12. 2018
104 Adventní podvečer - 4.A -Šablony II. - Mgr.L. Brabcová 27. 11. 2018
105 5.A,B - návštěva v Národním divadle v Praze 25. 11. 2018
106 Adventní podvečer - 4.B -Šablony II. - PhDr. I. Kostřicová, Mgr. J. Faltová 23. 11. 2018
107 Závěr plaveckého výcviku 4. tříd 16. 11. 2018
108 Projektový den -J.Foglar - 4.A, Mgr.L. Brabcová 13. 11. 2018
109 Projektový den ve 2.A-PŘIJEDE MRTIN NA BÍLÉM KONI? - Mgr. G. Pazderková 8. 11. 2018
110 ŠABLONY II. - komunitní setkávání - HRAJEME SI S PÍSNIČKOU - 3.A, Mgr. I. Fialová 6. 11. 2018
111 Interaktivní pořad v GALERII 8 - 3.A, Mgr. I. Fialová 19. 10. 2018
112 Interaktivní pořad v GALERII 8 - 3.B, Mgr. M. Kučerová 12. 10. 2018
113 Komunitně osvětová setkávání - ŠABLONY II.- 5.A- Mgr.I.Bártlová 11. 10. 2018
114 Noc vědců 2018 - Mgr. L. Brabcová a kolektiv spolupracovníků 5. 10. 2018
115 Komunitně osvětová setkávání - ŠABLONY II. - 5.B Mgr. M. Nováková 4. 10. 2018
116 Seznamovací kurz v Kalištích GO-2018 6.B - Mgr. A. Ryndová 12. 9. 2018
117 Seznamovací kurz v Kalištích GO-2018 6.A - Mgr. I.Mašková 10. 9. 2018
118 Otevřená hodina v přírodě - 1.A - Mgr. Hana Marková - Š II. 5. 9. 2018
119 První školní den našich prvňáčků 3. 9. 2018
120 Slavnostní předávání ocenění za reprezentaci školy - II. stupeň 29. 6. 2018
121 Slavnostní předávání ocenění za reprezentaci školy - I. stupeň 28. 6. 2018
122 Slavnostní předávání závěrečného vysvědčení třídě 9.B- 27.6.2018 27. 6. 2018
123 Slavnostní předávání závěrečného vysvědčení třídě 9.A- 27.6.2018 27. 6. 2018
124 Sportovní den II. stupně 25. 6. 2018
125 SUPERSTAR 2018 7. 6. 2018
126 Atletická olympiáda I. stupně - školní kolo 1. 6. 2018
127 Budoucí prvňáčci si vyzkoušeli, jaké to bude ve škole- Mgr.H. Marková, Mgr.M. Paulová 22. 5. 2018
128 Ovoce do škol - doprovodná akce - ochutnávka 18. 5. 2018
129 Slavnostní koncert pěveckého sboru Křišťálek a přípravného sboru Korálky - 17. května 2018 17. 5. 2018
130 Edukativníí pořad KOZA DOMÁCÍ 14. 5. 2018
131 Přehlídka pěveckých sborů v Cholticích - Křišťálek - Mgr.I.Fialová, Mgr.M.Paulová 11. 5. 2018
132 Slavnostní odpoledne pro maminky připravily děti ze 2.B s paní učitelkou M. Kučerovou 10. 5. 2018
133 Krajské kolo EUROREBUS 2018 - Praha 9. 5. 2018
134 Zájezd do Velké Británie 8. 5. 2018
135 Zápis do 1. tříd pro školní rok 2018/2019 12. 4. 2018
136 Školní kolo dopravní olympiády 10. 4. 2018
137 Společné pečení velikonočních perníčků-rodiče a děti z 1.A-Mgr.G.Pazderková 27. 3. 2018
138 Děti ze 2. tříd byly na další návštěvě v městské knihovně. 23. 3. 2018
139 Budoucí prvňáčci z MŠ v Humpolci se přišli podívat na děti v 1. a 2. třídách naší škioly. 21. 3. 2018
140 Klienti MEDOU se zúčastnili přírodovědného projektu - Ing.M.Štěrbová,Mgr.I.Mašková,Mgr.Z.Kratochvíl 14. 3. 2018
141 Návštěva budoucích prvňáčků - MŠ Na Skalce 13. 3. 2018
142 Staré pověsti české - 5.A - Mgr. V. Jaklová 11. 3. 2018
143 Oblastní kolo recitační soutěže - ZUŠ - 2018 9. 3. 2018
144 Recitační soutěž - školní kolo - 1.stupeň 22. 2. 2018
145 9.A na exkurzi na SŠMSD Hradská - Mgr. J. Horký 16. 2. 2018
146 Netradiční výtvarná výchova ve 2.B - Mgr. M. Kučerová 16. 2. 2018
147 Zdravé zoubky - 1.A - Mgr. G. Pazderková 13. 2. 2018
148 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 10. 2. 2018
149 PROJEKTOVÉ DNY 2. STUPNĚ - 2018 5. 1. 2018
150 Předvánoční dopoledne na 1. stupni - 22.12.2017 22. 12. 2017
151 Vánoční zpívání na schodech - 21. prosince 2017 21. 12. 2017
152 2.A a 2.B - zdobení vánočního stromku pro zvířátka - 21.12. 2017 21. 12. 2017
153 Koncert Křištálku - Stříbrná neděle - Mgr. I.Fialová, Mgr. M. Paulová 17. 12. 2017
154 1.A na bruslích - Mgr. I. Mašková, Mgr. G.Pazderková 14. 12. 2017
155 Krmítko pro školku - 1.A, Mgr. G. Pazderková 12. 12. 2017
156 Předvánoční odpoledne dětí a rodičů - 3.B, Mgr. M. Paulová 12. 12. 2017
157 Vánoční atmosféra - výtvarné dílny 2017 9. 12. 2017
158 Vystoupení Křišťálku - předvánoční koncert - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Paulová 8. 12. 2017
159 Mikulášská nadílka-9.B nadělovala ve třídách 1.B - 8.B 5. 12. 2017
160 Mikulášská nadílka ve 3.B 5. 12. 2017
161 Mikulášská nadílka ve školní družině 5. 12. 2017
162 Mikulášská nadílka na 2. stupni 5. 12. 2017
163 Mikulášská nadílka ve 4.A 5. 12. 2017
164 Mikulášská nadílka ve 3.A a 3.C 5. 12. 2017
165 Mikulášská nadílka ve 2.A 5. 12. 2017
166 Mikulášská nadílka v 1.A 5. 12. 2017
167 Děti ze 2.B navštívily knihovnu - Mgr. M. Kučerová 24. 11. 2017
168 Návštěva DIVADLA HYBERNIA , představení "ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ. 5.A.B 20. 11. 2017
169 Společenská výchova v 9. ročníku - Mgr. J. Horký 16. 11. 2017
170 Okresní kolo - florbal - Mgr. I. Mašková 15. 11. 2017
171 2.A navštívila knihovnu - Mgr. I. Fialová 9. 11. 2017
172 Dnes byl v 1.A slavbostní den - děti dostaly SLABIKÁŘ - Mgr.G.Pazderková, PhDr.I.Kostřicová 8. 11. 2017
173 Čtenářská dílna v knihovně - 4.A, Mgr. I. Bártlová 7. 11. 2017
174 2.A a 2.B - Byli jsme na exkurzi u hasičů - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Kučerová 7. 11. 2017
175 Projektový den na téma Halloween - 4.A, Mgr. I. Bártlová 1. 11. 2017
176 Učíme se v přírodě - 2.A, 2.B - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Kučerová 18. 10. 2017
177 Navštívili jsme městskou knihovnu - 2.B - Mgr. M. Kučerová 13. 10. 2017
178 Drakiáda- prvňáčci a deváťáci si moc rozuměli při pouštění draků. 10. 10. 2017
179 Děti ze 3.B se zúčastnily křtu knížky pověstí L. Pamětnické - Mgr.M. Paulová, PhDr. I. Kostřicová 9. 10. 2017
180 Návštěva budějovického planetária - 4.A, 4.B - Mgr. I. Bártlová, Mgr. M.Nováková 5. 10. 2017
181 Žáci 6. tříd se v knihovně setkali se spisovatelkou Klárou Smolíkovou - Mgr. A. Ryndová 5. 10. 2017
182 Podzim v 1.A-Mgr.G. Pazderková 2. 10. 2017
183 Den mobility- 4.A, 4.B, 5.A, 5.B 28. 9. 2017
184 Zpěvobraní-společný koncert Křišťálku a sboru Skřivánek ze ZŠ Hálkova-Mgr.I.Fialová,Mgr.M.Paulová 21. 9. 2017
185 Seznamovací kurz třídy 6.B-kaliště-Mgr.Š Hůlová 15. 9. 2017
186 1.A se šla podívat do MŠ Na Rybníčku - Mgr.G.Pazderková 13. 9. 2017
187 První školní den našich nejmenších žáčků 4. 9. 2017
188 Slavnostní předávání vysvědčení 9.B - Mgr.H. Pasáčková 29. 6. 2017
189 Slavnostní ukončení školního roku 2016/2017 29. 6. 2017
190 Slavnostní předávání vysvědčení 9.A - Ing. M. Štěrbová 29. 6. 2017
191 Sportovní den II. stupně a hlavně - fotbalový turnaj pripravený třídou 9.A 27. 6. 2017
192 8.B a 8.C na výletě v Praze - Mgr. A. Ryndová, Mgr. I. Mašková 23. 6. 2017
193 Atletická olympiáda 1. tříd 22. 6. 2017
194 Okresní kolo přespolního běhu - Pelhřimov 21. 6. 2017
195 Krajské kolo OVOV 2017 - Třebíč 21. 6. 2017
196 Okresní kolo atletické olympiády II. stupně - Humpolec 2017 21. 6. 2017
197 Den dětí pro MŠ Smertanova připravili žáci 8.A a 9.B - Mgr.J.Bakeševá 20. 6. 2017
198 Jarní laťka 2017-Pelhřimov - stupně vítězů 20. 6. 2017
199 Výlet na Český Šternberk - 2.A a 2.C - Bc.Z.Závodská, Mgr.H. Marková, R. Brůnová 15. 6. 2017
200 Rozloučení s první třídou - 1.A, Mgr. I. Fialová 15. 6. 2017