Archiv
Archiv - Fotogalerie

1 LVK 7. tříd - Benecko v Krkonoších 14. 1. 2008
2 Zápis do prvních tříd - únor 2008 27. 2. 2008
3 Estetickospolečenská výchova - ukázky stolování - návštěva na SŠ A SOU v Hradské ulici 29. 2. 2008
4 Velikonoční výtvarné dílny - březen 2008 31. 3. 2008
5 Dvoudenní víkendová tvůrčí dílna - FILMOVO DIVADELNÍ PROJEKT 28. - 29. 3. 2008 31. 3. 2008
6 ŽABÍ PROJEKT - připravený pro I. a II. třídy žáky 8.A 2. 5. 2008
7 EXKURZE II. tříd do papíren v Červené Řečici 7. 5. 2008
8 Pro radost maminek a dětí - projekt 1.B, květen 2008 20. 5. 2008
9 Beseda s bývalým žákem školy - fotbalistou Milanem Kopicem 30. 5. 2008
10 Žáci 8. a 9. tříd připravili pro prvňáky a druháky DEN DĚTÍ 2. 6. 2008
11 Výlet 4.A a 4.B do Chřenovic 19. 6. 2008
12 Lehkoatletická olympiáda I. stupně - červen 2008 26. 6. 2008
13 Konec školního roku 2007/2008 - žáci 9.A a 9.B se rozloučili se ZŠ na MÚ v Humpolci 30. 6. 2008
14 FOTOGRAFIE TŘÍD - konec roku 2007/2008 30. 6. 2008
15 První školní den našich prvňáčků 1. 9. 2008
16 PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE - děti z 2.A a 2.B navštívily knihovnu 30. 9. 2008
17 "GO - 2008" - Seznamovací kurz tříd 6. A a 6. B 1. 10. 2008
18 DRAKIÁDA - společné pouštění draků - 1., 2., 3. a 9. třídy 15. 10. 2008
19 Projekt třídy 3. B - "ZTRATIL SE PES" - návštěva veterinární ordinace 6. 11. 2008
20 Nová herna školní družiny 12. 11. 2008
21 Foto-detaily ve škole 13. 11. 2008
22 PROJEKT TŘÍD 3.A a 3.B - NAŠE MĚSTO 13. 11. 2008
23 Projektový den II. stupně - UNIVERZITY 14. 11. 2008
24 Estetickospolečenský seminář - jak se oblékat do společnosti 29. 11. 2008
25 Ve školní družině vytváříme vlastní kalendář 29. 11. 2008
26 Mikulášská obchůzka 8. 12. 2008
27 Vánoční výtvarné dílny - 13. prosinec 2008 13. 12. 2008
28 Návštěva předvánoční Prahy a Národního divadla-5.A,B 14. 12. 2008
29 Společné pečení vánočních perníčků - 2.B a pomocníci 15. 12. 2008
30 Ve školní družině se připravujeme na Vánoce 18. 12. 2008
31 Děti ze 4.A navštívily Domov důchodců a Dům s pečovatelskou službou -ASTRA 18. 12. 2008
32 Tradiční "VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ NA SCHODECH! 19. 12. 2008
33 Modrý den 9.C - Vánoce 19.12.2008 19. 12. 2008
34 Vánoce 6. B - 19. 12. 2008 19. 12. 2008
35 LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ 2009 20. 1. 2009
36 8.A,B - mediální výchova-NAŠE ŠKOLA V ZIMĚ 9. 2. 2009
37 3.B staví sněhuláky 11. 2. 2009
38 Zápis do 1. tříd 12.2.2009 12. 2. 2009
39 Školní družina - krabicové loutky 23. 2. 2009
40 Karneval ve školní družině 25. 2. 2009
41 Sportovní den II. stupně - 27. 2. 2009 27. 2. 2009
42 POHÁDKOVÝ DEN VE TŘÍDĚ II. A 3. 3. 2009
43 Foto-dokument "Zaostřeno na mě!" ... 8.A,B 11. 3. 2009
44 Co bledule povídala - projektové vyučování ve II.B 26. 3. 2009
45 Den učitelů-gymnazisté učí v 9.C 26. 3. 2009
46 Den učitelů-vyučují studenti Gymnázia Dr. Aleše Hrdličky 26. 3. 2009
47 Velikonoční výtvarné dílny - 2009 4. 4. 2009
48 3. a 4. dubna 2009 se konala v Poděbradech Národní konference eTwinning 6. 4. 2009
49 9.C připravila pro druháky "BOBROVÁNÍ" 8. 4. 2009
50 Atletická olympiáda II. stupně 11. 5. 2009
51 Učíme se v knihovně 14. 5. 2009
52 Výlet 3. A a 3. B na Lipnici 18. 5. 2009
53 Atletická olympiáda I. stupně 27. 5. 2009
54 Výlet 6. tříd na Macochu 1. 6. 2009
55 Okresní kolo atletické olympiády II. stupně 3. 6. 2009
56 Celostátní kolo EUROREBUSU 2009-Martin, Honzík a Jakub ze 6.B v Praze 12. 6. 2009
57 Fotografie tříd-konec školního roku 2008/2009 15. 6. 2009
58 Na výletě se školní družinou 15. 6. 2009
59 Turistický kurz 5. tříd na Benecku - 17. - 19. 6. 2009 20. 6. 2009
60 Děti zpívají a hrají dětem - 1. festival hudby ZUŠ a ZŠ Hradská 22. 6. 2009
61 Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9.A 29. 6. 2009
62 Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. B 29. 6. 2009
63 Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. C 29. 6. 2009
64 Výlet 3. tříd - STONETOWN - červen 2009 30. 6. 2009
65 Můj první školní den 1. 9. 2009
66 Začal školní rok 2009/2010 1. 9. 2009
67 PROJEKT III.B-Poznáváme okolí svého města 15. 9. 2009
68 Projekt III.A-Čeština stokrát jinak aneb VAŘENÍ NÁS BAVÍ 22. 9. 2009
69 Seznamovací kurz žáků 6.A a 6.B na chalupě v Kalištích 25. 9. 2009
70 I. hradská liga ve fotbale 13. 10. 2009
71 ČTVRŤÁCI A PODZIM 19. 10. 2009
72 Projekt III. A - MOJE ZEMĚ 22. 10. 2009
73 Pasování na čtenáře 2.A,B,C 26. 10. 2009
74 Estetickospolečenská výchova-škola kosmetiky 26. 10. 2009
75 Sport-volitelný předmět pro děvčata z 9. tříd 26. 10. 2009
76 Halloween 2009 ve školní družině 4. 11. 2009
77 Plavecký výcvik 4. tříd 11. 11. 2009
78 PODZIMNÍ PROJEKT DĚTÍ ZE DRUHÝCH TŘÍD 18. 11. 2009
79 Mezinárodní projekt 20. 11. 2009
80 PROJEKT SEMAFOR PRO PÁTÉ TŘÍDY 3. 12. 2009
81 Mikulášská obchůzka - 2009 4. 12. 2009
82 VÁNOČNÍ VÝTVARNÉ DÍLNY 2009 12. 12. 2009
83 POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO ANGLIE - 2009 14. 12. 2009
84 NÁVŠTĚVA V CIPÍSKU 17. 12. 2009
85 Vánoční zpívání na schodech - 2009 18. 12. 2009
86 Sportovní den II. stupně 28. 1. 2010
87 Lyžařský výcvikový kurz - Benecko - 8. - 23.1.2010 28. 1. 2010
88 Ve družině vyrábíme dárky k zápisu 1. 2. 2010
89 Zápis do 1. tříd pro školní rok 2010/2011 4. 2. 2010
90 Návštěva ve španělské SEVILLE 8. 2. 2010
91 Karneval ve školní družině - 23.2. 2010 23. 2. 2010
92 Zima 2009/2010 ve školní družině 14. 3. 2010
93 Velikonoční výzdoba školy 26. 3. 2010
94 Velikonoční výtvarné dílny 2010 27. 3. 2010
95 Velikonoce 2010 ve školní družině 31. 3. 2010
96 Jarní úklid školní zahrady 6. 4. 2010
97 DEN ZEMĚ 23. 4. 2010
98 Školní akademie 2010 27. 4. 2010
99 Se školní družinou na cestě za pokladem 30. 4. 2010
100 Čtvrťáci v knihovně 1. 5. 2010
101 Ve školní družině vyrábíme dárky pro maminky k jejich svátku 10. 5. 2010
102 Lehkoatletická olympiáda II. stupně - 2010 11. 5. 2010
103 Fotografie tříd - školní rok 2009/2010 12. 5. 2010
104 Společenská a mediální výchova - 7.B, 8.A, 8. B 19. 5. 2010
105 Budoucí prvňáčci si vyzkoušeli, jaké je to ve škole 20. 5. 2010
106 Kinderiáda 2010 21. 5. 2010
107 SKOLNÍ VÝLET PRVNÍCH TŘÍD NA KUNĚTICKOU HORU - květen 2010 26. 5. 2010
108 Plyšáci v 7.A a vrstevnický program v 6.B 27. 5. 2010
109 1. Hradská liga ve fotbale 6. a 7. tříd 27. 5. 2010
110 Lehkoatletická olympiáda I. stupně - červen 2010 3. 6. 2010
111 Děti dětem-divadelní představení třídy 2.A-červen 2010 9. 6. 2010
112 Ve školní družině oslavujeme DEN DĚTÍ 10. 6. 2010
113 Učíme se fotografovat - mediální výchova v 8. třídách 11. 6. 2010
114 Učíme se na školní zahradě 11. 6. 2010
115 Plavkový den 1.B 11. 6. 2010
116 Eurorebus 2010 12. 6. 2010
117 Předávání řidičských průkazú žákům 4. tříd-jezdíme na kole 15. 6. 2010
118 Pasování na čtenáře - červen 2010 15. 6. 2010
119 Němčina trochu jinak-domluvíme se v restauraci 17. 6. 2010
120 DEN V PŘÍRODĚ-pro mladší spolužáky připravily p.učitelky a starší spolužáci den plný soutěží a her 23. 6. 2010
121 Družinové tablo-páťáci se loučí se školní družinou 23. 6. 2010
122 Slavnostní rozloučení třídy 9.B a 9.C se základní školou 28. 6. 2010
123 Slavnostní rozloučení třídy 9.A se základní školou 28. 6. 2010
124 Naši nejmladší školáci-1.září 2010 1. 9. 2010
125 GO-2010-třída 6.A 14. 9. 2010
126 GO-2010-třída 6.B 17. 9. 2010
127 GO-2010-třída 6.C 18. 9. 2010
128 Projektový den - 5.A, 7.A - Comenius 30. 9. 2010
129 Výtvarné nápady školní družiny 7. 10. 2010
130 DOMEČKY - školní družina 7. 10. 2010
131 Ve školní družině pouštíme draky 22. 10. 2010
132 Podzimní radovánky ve školní družině 4. 11. 2010
133 Halloween 2010 ve školní družině 17. 11. 2010
134 Beseda s hokejovou legendou J. Augustou 2. 12. 2010
135 Mikulášská obchůzka - 9.A,9.B - prosinec 2010 3. 12. 2010
136 První sníh - školní družina 10. 12. 2010
137 kouzelnice ve školní družině 16. 12. 2010
138 Vánoční dílny - prosinec 2010 18. 12. 2010
139 Zpívání na schodech - Vánoce 2010 21. 12. 2010
140 LVK-Benecko 2011 16. 1. 2011
141 Zápis do 1. tříd pro školní rok 2011/2012 27. 1. 2011
142 Projekt Comenius-Ekologický týden 10. 2. 2011
143 Výstava "Od hraní k vědění"- MUZEUM 2011 15. 2. 2011
144 Karnevalový rej ve školní družině - ZIMA 2011 21. 2. 2011
145 Březen, za kamna vlezem 15. 3. 2011
146 Estetickospolečenský seminář - 9.A a 9.B 30. 3. 2011
147 Z pohádky do pohádky 1. 4. 2011
148 Výlet do Prahy -BEATLMANIE a 6.C 4. 4. 2011
149 Druhé setkání budoucích prvňáčků 5. 4. 2011
150 Velikonoce ve výtvarných dílnách 2011 16. 4. 2011
151 Velikonoce 2011 ve školní družině 18. 4. 2011
152 Fotbalový turnaj 20. 4. 2011
153 Soutěž Pritt-el 4.A a 4.B 4. 5. 2011
154 Učíme se fotografovat-mediální výchova -7.ročník 9. 5. 2011
155 Třetí setkání budoucích prvňáčků 10. 5. 2011
156 Projektový den-COMENIUS 12. 5. 2011
157 Květnová návštěva v Turecku-PROJRKT COMENIUS 15. 5. 2011
158 18.5. se ve školní družině opět objevil kouzelník 18. 5. 2011
159 Co se děje ve školní družině 23. 5. 2011
160 Den dětí ve školní družině - 2011 1. 6. 2011
161 Lehkoatletická olympiáda I. stupně - 2011 9. 6. 2011
162 Školní výlet třídy 4.B do Želiva 16. 6. 2011
163 Deváťáci připravili pro děti z mateřské školy soutěže a oslavili společně Den dětí 17. 6. 2011
164 Den dětí pro mladší spolužáky - 24.6.2011 24. 6. 2011
165 Žáci 5.A a 5.B absolvovali turistický kurz ve Třech Studních 27. 6. 2011
166 Slavnostní zakončení školního roku proběhlo na ZUŠ - 9.B 29. 6. 2011
167 Slavnostní zakončení školního roku proběhlo na ZUŠ - 9.A 29. 6. 2011
168 První školní den žáků 1.A a 1.B - 1.9. 2011 1. 9. 2011
169 Projekt 3. tříd-Moje město-5.-9. září 2011 9. 9. 2011
170 Seznamovací kurz 6. tříd - GO 2011 16. 9. 2011
171 Projektový den-COMENIUS 19. 9. 2011
172 Projekt COMENIUS-zástupci partnerských škol se sešli tentokrát u nás v ČR 21. 10. 2011
173 Halloween 2011 ve školní družině 1. 11. 2011
174 Źáci 1.B a 9.B společně poučtěli draky 3. 11. 2011
175 Draci ze školní družiny 7. 11. 2011
176 Mikuláš 2011 připravily 9. A a 9.B 5. 12. 2011
177 Projekt Comenius - 4.A 9. 12. 2011
178 Vánoční výtvarné dílny 2011 17. 12. 2011
179 Zpívání na schodech - Vánoce 2011 21. 12. 2011
180 Deváťáci pro prvňáky 21. 12. 2011
181 Lyžařský výcvikový kurz 7. tříd-Benecko 2012 15. 1. 2012
182 Prvňáci sáňkují 19. 1. 2012
183 Zápis do 1.tříd školního roku 2012/2013 9. 2. 2012
184 školní kolo zeměpisné olympiády 2012 15. 2. 2012
185 školní kolo přírodovědné olympiády 2012 21. 2. 2012
186 sportovní den II. stupně 24. 2. 2012
187 Projekt Comenius - návštěva Španělska 12. 3. 2012
188 První schůzka budoucích prvňáčků ve školních lavicích 15. 3. 2012
189 velikonoční výtvarné dílny 2012 30. 3. 2012
190 Děti z 2.A si připravily pro malé kamarády v rodinném centru Cipísek pohádkový velikonoční program 3. 4. 2012
191 Byli jsme v Londýně 16. 4. 2012
192 Deváťáci pomáhali s úklidem v lesoparku pod Orlíkem 24. 4. 2012
193 Třeťáci na Křemešníku 14. 5. 2012
194 Druháci vyjeli na výlet ke koňům do Mladých Bříšť 16. 5. 2012
195 Čtení pro maminky - 1.B 18. 5. 2012
196 Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů 29. 5. 2012
197 Lehkoatletická olympiáda I.stupně - 2012 6. 6. 2012
198 Výlet na Červenou Lhotu - 1.třídy - 2011/2012 8. 6. 2012
199 17.ročník eurorebusu -2012 8. 6. 2012
200 Turnaj "Toguz kumalak"- deskové hry s mistrem evropy Martinem Kutišem 19. 6. 2012
201 Slavnostní předávání vysvědčení - 9.A - červen 2012 29. 6. 2012
202 Slavnostní předávání vysvědčení - 9.B - červen 2012 29. 6. 2012
203 Závěrečný den projektu Earth needs no dirt 30. 6. 2012
204 První školní den pro naše prvňáčky - 3. září 2012 3. 9. 2012
205 Cesta za pověstí o hradu Orlík-seminář z ČJ - 6. třídy 27. 9. 2012
206 Pasování na čtenáře v městské knihovně- 2.B 19. 10. 2012
207 Lesy ČR - výukový program pro 6. třídy 22. 10. 2012
208 Stromy na podzim - projekt žáků II.B 31. 10. 2012
209 Indiánský den třídy 1.B 1. 11. 2012
210 Vyhlášení výsledků soutěže MLÁDÍ 2012 1. 11. 2012
211 Halloween 2012 ve školní družině 2. 11. 2012
212 Hrajeme si každý den-ve škole je to prima -pořad pro budoucí žáky školy 2. 12. 2012
213 Ve školní družině se nenudíme 5. 12. 2012
214 9.B připravila pro děti z I. stupně mikulášskou nadílku - 5.12.2012 5. 12. 2012
215 Mikuláš naděloval po celé škole -5.12.2012 5. 12. 2012
216 Děti ze 4.B připravily vánoční program pro denní stacionář |Astru 13. 12. 2012
217 Tradiční vánoční výtvarné dílny - 15.12.2012 15. 12. 2012
218 Byli jsme na návštěvě v předvánočních Drážďanech 19. 12. 2012
219 projektové dny na II.stupni 4. 1. 2013
220 Náš budoucí projekt se jmenuje LET’S PLAY TOGETHER- POJĎME SI HRÁT SPOLEČNĚ 17. 1. 2013
221 Návštěva žáků 6.tříd v loutkovém divadle 31. 1. 2013
222 zápis nových školáků - 1. ročník školního roku 2013/2014 7. 2. 2013
223 Sportovní den II. stupně 8. 2. 2013
224 Zimní radovánky ve školní družině 12. 3. 2013
225 První schůzka našich budoucích prvňáčků 13. 3. 2013
226 VELIKONOČNÍ VÝTVARNÉ DÍLNY - 23.BŘEZEN 2013 23. 3. 2013
227 Velikonoční vystoupení 3.A pro nejmenší v Cipísku 26. 3. 2013
228 Předvelikonoční návštěva v České zemědělské akademii 7.A a 7.B 27. 3. 2013
229 Budoucí prvňáčci se sešli znovu ve škole 10. 4. 2013
230 Děti z 1.A navštívily humpoleckou knihovnu 11. 4. 2013
231 Přírodovědný den ve 2.B 2. 5. 2013
232 Návštěva POLICIE ČR - 1.A, 1.B 2. 5. 2013
233 Putování Březinovou stezskou - 5.A, 5.B 7. 5. 2013
234 Projektový den žáků II. stupně 9. 5. 2013
235 Žáci 3.B připravili oslavu Dne matek 9. 5. 2013
236 Třetí setkání budoucích prvňáčků proběhlo ve sportovním duchu 15. 5. 2013
237 Žáci 2.A a 2.B navštívili záchrannou stanici v Pavlově 16. 5. 2013
238 Hry pod Orlíkem pro 1., 2. a 3. třídy 17. 5. 2013
239 Lehkoatletická olympiáda I. stupně 27. 5. 2013
240 Třeťáci besedovali s autorkou knížek pro děti 4. 6. 2013
241 Učíme se v přírodě - 5.A, 5.B 6. 6. 2013
242 Rozloučení se třetí třídou- 3.A, paní učitelka I. Fialová 10. 6. 2013
243 Jak už umíme číst - děti z 1.B se pochlubily rodičům 13. 6. 2013
244 Žáci 8.A, 9.A a 9.B připravili společně s paní učitelkou J. Bakešovou soutěžní dopoledne pro MŠ 13. 6. 2013
245 Návštěva SPŠS v Havlíčkově Brodě -8.A,B,C 18. 6. 2013
246 Školní výlet 3.A a 3.B - Chrudim a Slatiňany 20. 6. 2013
247 Školní výlet 1.A a 1.B - Pardubice a Kunětická hora 20. 6. 2013
248 Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9.A a 9.B 27. 6. 2013
249 Školní rok 2013-2014 slavnostně zahájilo 55 prvňáčků 2. 9. 2013
250 Zábavné dopoledne připravil pro žáky 1. stupně E.ON 13. 9. 2013
251 Výukový pořad pro 9.třídy-Hrou proti AIDS 17. 9. 2013
252 Go-2013-6.A 17. 9. 2013
253 GO-2013-6.B 19. 9. 2013
254 Žáci 3. tříd navštívili Městský úřad v Humpolci 24. 9. 2013
255 Návštěva planetária - 4.A, 4.B 3. 10. 2013
256 První projektový den - Učíme se společně 7. 10. 2013
257 Exkurze k humpoleckým hasičům 9. 10. 2013
258 Helloween ve školní družině - 2013 1. 11. 2013
259 Návštěva školního statku - slavnostní otevření nového pavilonu 4. 11. 2013
260 Okresní kvalifikační kolo - florbal mladších žákyň 6. 11. 2013
261 Výtvarné nápady-2.stupeň (1.část) 7. 11. 2013
262 Výtvarné nápady-2.stupeň (2.část) 7. 11. 2013
263 Úspěšné volejbalové družstvo starších žákyň 14. 11. 2013
264 Vítězné florbalové družstvo mladších žáků postoupilo do krajského kola 20. 11. 2013
265 Projekt "Učíme se společně"-naše návštěva na Slovensku 24. 11. 2013
266 Hrajeme si každý den - zábavné odpoledne pro budoucí žáky školy 30. 11. 2013
267 Učíme se španělsky i vařit - 8.A,B 3. 12. 2013
268 Španělština jinak - 7.A,B 3. 12. 2013
269 3.A - připravujeme se na Vánoce 5. 12. 2013
270 Děti z 1.A a 1.B navštívily vánoční výstavu a vyráběly drobné ozdoby 5. 12. 2013
271 Mikulášská nadílka- 5.12. 2013 5. 12. 2013
272 Děti z 5.B připravily s paní učitelkou vánoční program pro seniory v domovech důchodců 10. 12. 2013
273 Školní družina - Byl u nás kouzelník 10. 12. 2013
274 Věda nejen pro Alfréda - týmová soutěž - Gymnázium Humpolec 10. 12. 2013
275 Vánoční dílny byly letos opět velmi úspěšné - 14.12.2013 14. 12. 2013
276 Zpívání na schodech - 2013 19. 12. 2013
277 Sportovní den II. stupně - 20.12.2013 20. 12. 2013
278 Projektové vyučování - 6. třídy 10. 1. 2014
279 zápis do 1. tříd - 28.1.2014 28. 1. 2014
280 Třetí projektový den projektu "Učíme se společně" 30. 1. 2014
281 Projekt OKNA-spolupráce naší školy s Českou zemědělskou akademií 30. 1. 2014
282 Předávání pololetního vysvědčení - 30.1.2014 30. 1. 2014
283 SUPERFARMÁŘ - zajímavá soutěž ve školní družině 6. 2. 2014
284 Školení první pomoci - Český červený kříž a 8.A 11. 2. 2014
285 8. a 9. ročník - exkurze do dalešické elektrárny 12. 2. 2014
286 Školní kolo recitační soutěže - 1. stupeň 13. 2. 2014
287 9.B - exkurze do Technického muzea v Praze 13. 2. 2014
288 Výtvarné nápady - 2. stupeň - 3. část 14. 2. 2014
289 Výtvarný seminář - 7.A,B - POP ART 15. 2. 2014
290 Výtvarné nápady - 2. stupeň - 4. část 17. 2. 2014
291 Praktická část školního kola přírodopisné olympiády 8. a 9. tříd 26. 2. 2014
292 Asie v zeměpise třídy 7.B trochu jinak 4. 3. 2014
293 První schůzka budoucích žáčků 19. 3. 2014
294 Projekt Comenius - návštěva v Portugalsku 1. 4. 2014
295 Čajový dýchánek třídy 6.A 4. 4. 2014
296 Druhé setkání našich budoucích prvňáčků 9. 4. 2014
297 Velikonoční výtvarné dílny 12.4.2014 12. 4. 2014
298 Přírodovědná expedice 2014 17. 4. 2014
299 OVOV - 2014 23. 4. 2014
300 Projekt 24. 4. 2014
301 Den Země - 2014 30. 4. 2014
302 Exkurze do Vídně - 2014 2. 5. 2014
303 Zdravé zuby - projekt 1.A a 1.B 2. 5. 2014
304 Lehkoatletická olympiáda II. stupně - 2014 7. 5. 2014
305 Medový týden ve 2.B 9. 5. 2014
306 1. třídy putovaly Březinovou stezkou 9. 5. 2014
307 Třetí setkání našich budoucích prvňáčků 14. 5. 2014
308 PUTOVÁNÍ ZA POZNÁNÍM - 2. třídy 16. 5. 2014
309 Projekt Comenius - Naše návštěva v Norsku 26. 5. 2014
310 Lehkoatletická olympiáda I. stupně 28. 5. 2014
311 Sportovní závody v Třebíči 30. 5. 2014
312 CESTUJEME PO EVROPĚ 2. 6. 2014
313 Byli jsme v Horáckém divadle v Jihlavě - 2.B 2. 6. 2014
314 Pasování na čtenáře - děti z 1.B byly v knihovně 10. 6. 2014
315 Děti z 1.A navštívily knihovnu-budou z nich dobří čtenáři! 10. 6. 2014
316 Projekt Comenius - hry pod Orlíkem s polskými dětmi si vyzkoušeli žáci 4.A a 4.B 13. 6. 2014
317 Žákovské výstupy z volitelného přdmětu PREZENTAČNÍ TECHNIKY 13. 6. 2014
318 Projekt Comenius -polští kamarádi s námi byli v Zoo Jihlava a užívali jsm si i na školní zahradě 14. 6. 2014
319 Žáci ze 7.A a 7.B navštívili Moravský kras 16. 6. 2014
320 Loučíme se s první třídou - 1.A 16. 6. 2014
321 Náš první školní výlet 1.A - Červená Lhota 17. 6. 2014
322 Výlet na Červenou Lhotu - 1.B 17. 6. 2014
323 Výlet na Žleby - 2.A, 2.B 17. 6. 2014
324 Výlet na Macochu - 4.A a 4.B 18. 6. 2014
325 Putování za zvířátky - návštěva školního statku - 1.A,1.B 19. 6. 2014
326 Závěrečná prezentace projektu Comenius 23. 6. 2014
327 Slavnostní ukončení povinné školní docházky-předávání vysvědčení - 26.6.2014 - třída 9.C 26. 6. 2014
328 Slavnostní ukončení povinné školní docházky-předávání vysvědčení - 26.6.2014 - třída 9.B 26. 6. 2014
329 Slavnostní ukončení povinné školní docházky-předávání vysvědčení - 26.6.2014 - třída 9.A 26. 6. 2014
330 První školní den našich prvňáčků - 1.9.2014 1. 9. 2014
331 GO 2014 - třída 6.A 16. 9. 2014
332 GO 2014 - třída 6.B 18. 9. 2014
333 Učíme se v přírodě - 1.B 18. 9. 2014
334 GO 2014 - třída 6.C 19. 9. 2014
335 Exkurze do Kutné Hory - 5.A,5.B 24. 9. 2014
336 PŘÍRODOVĚDNÝ SEMINÁŘ 9. ROČNÍKU 16. 10. 2014
337 Projekt Comenius - Návštěva v Polsku 26. 10. 2014
338 Halloween 2014-Žákovský parlament připravil oslavu pro děti ze 2. - 5. tříd 31. 10. 2014
339 Ocenění žáci naší školy v soutěži MLÁDÍ 6. 11. 2014
340 Dramatická výchova - volitelný předmět-Divadelní představení žáků 5.A a 5.B -pohádka o Drvoštěpovi 7. 11. 2014
341 Návštěva městské knihovny - Z pohádky do pohádky - program pro 1.B 10. 11. 2014
342 Kdo si hraje, nezlobí - Den otevřených dveří pro naše budoucí prvňáčky. 22. 11. 2014
343 Dějepis jinak - učíme se o pravěku v muzeu - 6.A 24. 11. 2014
344 Terezínská štafeta - zajímavé odpoledne v Praze 25. 11. 2014
345 Projektový den - HÁDANKOVÁ STŘEDA 26. 11. 2014
346 Adventní čtení pro rodiče žáků 3.B 28. 11. 2014
347 Pracovní činnosti - připravuje se na Vánoce - 5.B 28. 11. 2014
348 Římská konference - Etwinning 30. 11. 2014
349 Zdobení vánočních stromků - 3.B 5. 12. 2014
350 ND v Praze - baletní představení Louskáček navštívili žáci 5.A a 5.B 6. 12. 2014
351 Pečeme perníčky - Vánoce 2014 ve 3.B 11. 12. 2014
352 Vánoční besídka pro rodiče - 6.C 12. 12. 2014
353 Předvánoční Pracovní činnosti v 5.B 12. 12. 2014
354 Pečeme Drážďanskou štolu - 6. - 9. ročník - sváteční hodiny německého jazyka 12. 12. 2014
355 Učíme se ENKAUSTIKU - připravujeme dárky k Vánocúm - 3.B 12. 12. 2014
356 Vánoční výtvarné dílny 2014 13. 12. 2014
357 Vánoční besídka v 7.A 18. 12. 2014
358 Vánoční besídka 1.B 19. 12. 2014
359 Předvánoční výlet do Norimberku 19. 12. 2014
360 Předškoláci z MŠ Na Skalce se přišli podívat na naši školu 5. 1. 2015
361 Předškoláci z MŠ Smetanova na návštěvě v naší škole 6. 1. 2015
362 Předškoláci z MŠ Na Rybníčku byli u nás na návštěvě 7. 1. 2015
363 Projektové dny - 8. a 9.1.2015 se žáci II.stupně učili jinak 9. 1. 2015
364 Návštěva u humpoleckých hasičů - 2.A a 2.B 9. 1. 2015
365 Zimní vycházka - 2.A, 2.B 9. 1. 2015
366 Lyžařský výcvikový kurz - 7.A,7.B - leden 2015 17. 1. 2015
367 Učíme se bruslit - 1.B-leden 2015 21. 1. 2015
368 Zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2015/2016 28. 1. 2015
369 Věda nejen pro Alfréda - 2015 4. 2. 2015
370 Volitelný předmět Dramatocká výchova - 5.A,5.B - Připravujeme pohádkové vystoupení 20. 2. 2015
371 Superfarmář 2014/2015 24. 2. 2015
372 Veselé zoubky - 1.B 23. 3. 2015
373 Velikonoční dílny trochu jinak-vyrábíme, sportujeme, poznáváme. 28. 3. 2015
374 6.C -pečeme velikonoční perníčky 1. 4. 2015
375 Učíme se o rybách - 5.A.B 2. 4. 2015
376 První setkání našich budoucích prvňáčků - tentokrát v tělocvičně, abychom si zacvičili! 8. 4. 2015
377 Učíme se od starších spolužáků - 5.B 9. 4. 2015
378 Dopravní výchova - soutěž pro páté třídy 15. 4. 2015
379 Připravili jsme pro naše nejmilejší hezké odpoledne - žáci ze 2.B a paní učitelka Kučerová 28. 4. 2015
380 Přírodovědná expedice - Humpolecko 30. 4. 2015
381 Okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů 30. 4. 2015
382 PANGEA- Mezinárodní matematická soutěž - celostátní kolo, kterého se účastnili zástupci 4. a 5. tříd 4. 5. 2015
383 Už umíme číst - v 1.B jsou šikovní čtenáři - dárek pro maminky 12. 5. 2015
384 Druhé setkání našich budoucích prvňáčků 13. 5. 2015
385 třetí schůzka budoucích prvňáčků - ve znamení sportu 3. 6. 2015
386 Pro seniory připravili žáci 9. tříd spolu s p. učitelkou M. Štěrbovou přednášku o lidském těle 5. 6. 2015
387 Pěvecký sbor Křišťálek a jeho první veřejné vystoupení 10. 6. 2015
388 Naše návštěva v Polsku - projekt Comenius - žáci 5.A 14. 6. 2015
389 Pro MŠ Smetanova připravili osmáci zábavné dopoledne 16. 6. 2015
390 Třídy 5.A a 5.B se vydaly na výlet na horu Říp 18. 6. 2015
391 Školní výlet 2.A a 2.B -zámek Žleby 18. 6. 2015
392 9.A - slavnostní předávání závěrečného vysvědčení - 2014/2015 26. 6. 2015
393 9.B- slavnostní předávání závěrečného vysvědčení - 2014/2015 26. 6. 2015
394 Závěrečné společné foto 9.A a 9.B 30. 6. 2015
395 První školní den našich prvňáčků - 2015/2016 1. 9. 2015
396 Přírodovědná expedice- s humpoleckým gymnáziem - Rumunsko - Ing. Mirka Štěrbová 7. 9. 2015
397 GO-2015-6.A-třídní učitelka Mgr.Jana Koudelková 15. 9. 2015
398 GO-2015-6.B-třídní učitel Mgr.Zdeněk Kratochvíl 17. 9. 2015
399 Pohádkový den ve 2.A- třídní učitelka Mgr. Gabriela Pazderková 18. 9. 2015
400 Přírodovědný seminář - 8.třídy - Mgr.Ilona Mašková 5. 10. 2015
401 Zeměpisný seminář - 6.A,6.B - PhDr. Ilona Kostřicová 14. 10. 2015
402 Otevřená hodina v 1.B - co už umíme, jsme ukázali našim maminkám a tatínkům - Mgr. Jitka Fiřtová 14. 10. 2015
403 Třídy4.A a 4.B navštívily pražské planetárium - Mgr. Ivana Bártlová, Mgr. Marcela Nováková 21. 10. 2015
404 Soutěž v psaní na PC 21. 10. 2015
405 Halloween v 1.B - paní učitelka Mgr. Jitka Fiřtová 27. 10. 2015
406 Děti z 1.B a 2.A přivítaly "MARTINA NA BÍLÉM KONI" - ale dnes ještě nepřijel 11. 11. 2015
407 Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 14. 11. 2015
408 8.A - procházíme Březinovu stezku s cílem na hradě Orlík -Ing.M.Štěrbová,Mgr.M.Plíhalová 16. 11. 2015
409 Poznáváme naše město - 3.A - Mgr. I. Fialová, K. Zadinová 16. 11. 2015
410 Poznáváme naše město - 3.B - Mgr. M. Kučerová, Mgr. V.Jaklová 16. 11. 2015
411 Připravujeme se na Vánoce - společné pečení perníčků - 2.A - Mgr. G. Pazderková 2. 12. 2015
412 Pečeme perníčky - 1.A - Bc. Z. Závodská 2. 12. 2015
413 Mikulášská obchůzka ve třídách 1.A,1.C,2.A,3.A,4.A,5.A, kterou připravili žáci 9.A 4. 12. 2015
414 Mikulášská obchůzka ve třídách 1.B.2.B,3.B,4.B,5.B a na 2. stupni - připravili záci 9.B 4. 12. 2015
415 Vánoční výtvarné dílny 2015 12. 12. 2015
416 Vánoční koncert Křišťálku - Mgr.I.Fialová,Mgr.J.Fiřtová-společně se sborem Čech a Lech 14. 12. 2015
417 Zdobení vánočních stromků - 3.B, paní učitelka Mgr. M. Kučerová 17. 12. 2015
418 Zdobili jsme stromečky pro zvířátka - žáci 3.A a 3.B 21. 12. 2015
419 Sportovní den 5.A - Mgr.Jana Faltová 21. 12. 2015
420 Tradiční ZPÍVÁNÍ NA SCHODECH - Vánoce 2015 21. 12. 2015
421 Vánoční besídky ve třídách na I. stupni - 22.12.2015 22. 12. 2015
422 Projektové dny-6.A,6.B-Pohádkové dopoledne-Mgr.J.Bakešová,Mgr.H.Pasáčková 8. 1. 2016
423 Projektové dny-9.A,9.B-dějepis a angličtina-Mgr.A.Ryndová,Mgr.J.Koudelková,Bc.B.Maryšková 8. 1. 2016
424 Projektové dny-7.A,B,C-zeměpis-Mgr.J.Nousková,Mgr.Z.Kratochvíl 8. 1. 2016
425 Projektové dny-6.A,B-fyzika-Mgr.Š.Hůlová,Mgr.J.Strejčková 8. 1. 2016
426 Projektové dny-8.A,B-přírodopis,společenská výchova-Ing.M.Štěrbová,Mgr.L.Novotná,Mgr.M.Plíhalová 8. 1. 2016
427 Předškoláci z MŠ Na Rybníčku byli na návštěvě u nás ve škole 12. 1. 2016
428 Návštěva předškoláků z MŠ Na Sklace 13. 1. 2016
429 Dnes nás navštívily děti z MŠ Smetanova 14. 1. 2016
430 Lyžařský výcvikový kurz - 7.A,B,C - 2016 16. 1. 2016
431 Seminář z přírodopisu - 8.A,B - Mgr. Ilona Mašková 18. 1. 2016
432 Hodina matematiky jinak - 2.A, Mgr.G. Pazderková 21. 1. 2016
433 Školní kolo zeměpisné olympiády 2016 25. 1. 2016
434 Zápis do 1.ročníku školního roku 2016/2017 26. 1. 2016
435 První vysvědčení-v 1.B jsme se dnes učili trochu jinak, všichni máme jedničky 28. 1. 2016
436 2.B umí bruslit - Mgr. M. Radilová 28. 1. 2016
437 V prvních třídách proběhla akce VESELÉ ZOUBKY 2. 2. 2016
438 Výtvarná výchova v 1.B - PhDr.I.Kostřicová 4. 2. 2016
439 Oblékáme krychli - 2.B - Mgr. Marie Radilová 2. 3. 2016
440 Indiáni z 1.B - Mgr. Ivana Fialová 3. 3. 2016
441 Brzy bude jaro - 2.A - Mgr. G. Pazderková 10. 3. 2016
442 První schůzka budoucích školáků 17. 3. 2016
443 Ocenění pedagogické práce - Mgr. Ivana BÁRTLOVÁ 4. 4. 2016
444 Výtvarná výchova ve 2.A - Mgr. G. Pazderková a rodičše dětí ze 2.A 8. 4. 2016
445 Druhé setkání s budoucími školáky - Mgr.I.Fialová, Mgr.M. Kučerová 14. 4. 2016
446 OCHUTNÁVKOVÝ KOŠ - OVOCE DO ŠKOL - 1.B, 3.A, 5.B 18. 4. 2016
447 OCHUTNÁVKOVÝ KOŠ - OVOCE DO ŠKOL - 1.A,2.A,2.B,3.B,4.A,4.B,5.A 19. 4. 2016
448 Hledání jara - 2.B, Mgr. M. Radilová 20. 4. 2016
449 Okresní kolo soutěže pro 5.třídy - VŠEZNÁLEK - Bc. H. Hamzová 20. 4. 2016
450 Den Země - 4.A,B - Mgr.I.Bártlová,Mgr.M.Nováková 21. 4. 2016
451 Dopravní soutěž - 5.třídy - Mgr.J.Faltová,Bc.H. Hamzová 22. 4. 2016
452 Návštěva knihovny - 5.B-Bc.H. Hamzová 25. 4. 2016
453 Okresní kolo dopravní soutěže 26. 4. 2016
454 Návštěva v záchranné stanici Pavlov - 2.B - Mgr. M. Radilová 3. 5. 2016
455 Návštěva v záchranné stanici Pavlov - 2.A - Mgr.G. Pazderková 3. 5. 2016
456 Den pro maminky - 3.B - Mgr. M.Kučerová 3. 5. 2016
457 Návštěva 4.A v ZŠ Želiv - Mgr.I. Bártlová 4. 5. 2016
458 MRAVENEC - přírodovědný pořad pro 3.A a 3.B - Mgr. V.Jaklová, Mgr.M.Kučerová 5. 5. 2016
459 Zeyferus - ukázky dravých ptáků 6. 5. 2016
460 Vědomostní soutěž PANGEA - celostátní kolo v Praze 13. 5. 2016
461 Husitské dny v Táboře - 4.A,4.B - Mgr.I. Bártlová, Mgr.M. Nováková 17. 5. 2016
462 Přírodovědná expedice na Vysočinu - Ing. M. Štěrbová a žáci 7. tříd 18. 5. 2016
463 4.A připravila pro děti ze ZŠ v Želivě zajímavé dopoledne - Mgr. Ivana Bártlová 24. 5. 2016
464 Netradiční hodina prvouky, angličtiny a tělesné výchovy v 1.B 24. 5. 2016
465 Atletická olympiáda žáků 2. - 5. tříd 1. 6. 2016
466 Deváťáci připravili pro prvňáčky dopoledne plné her a soutěží - DĚKUJEME! 6. 6. 2016
467 První školní výlet žáků 1. tříd-Žleby 7. 6. 2016
468 Plavecký výcvik dětí z prvních tříd 9. 6. 2016
469 Soustředění pěveckého sboru Křišťálek na chalupě v Kalištích 9. 6. 2016
470 Exkurze třídy 9.A na Lipnici - Mgr. Jana Bakešová 10. 6. 2016
471 Taneční v Jiřicích - 9.A,9.B-Mgr.J.Bakešová, Mgr.J.Horký 10. 6. 2016
472 První přímý vlak z Humpolce do Pelhřimova- Mgr. J. Horký a spol. 11. 6. 2016
473 Školní výlet 9.A na chalupu do KališŤ - Mgr. J. Bakešová 13. 6. 2016
474 Výlet 3.A do Chrudimi a Slatiňan - Mgr. V. Jaklová, Mgr.I.Fialová 14. 6. 2016
475 Výlet 3.B do Chrudimi a Slatiňan - Mgr. M. Kučerová, K. Zadinová 14. 6. 2016
476 Den her pro MŠ Smetanova - připravili žáci 9.A a 9.B 15. 6. 2016
477 Druháci na výletě v Telči a v jihlavské ZOO - Mgr.M.Radilová,Mgr.G.Pazderková 16. 6. 2016
478 Deváťáci a druháci si společně zahráli - Mgr. G.Pazderková 21. 6. 2016
479 Atletická olympiáda 1.A,1.B,1.C - první opravdová vítězství 21. 6. 2016
480 Čtvrťáci na výletě na Macoše-Mgr.I.Bártlová, Mgr.M.Nováková 22. 6. 2016
481 Prvňáčci zakončili plavecký výcvik 23. 6. 2016
482 Sportovní den - míčové hry 24. 6. 2016
483 Poslední školní den 9.A a 9.B - Mgr.Jana Bakešová, Mgr. Jana Strejčková 28. 6. 2016
484 Poslední školní den roku 2015/2016 30. 6. 2016
485 První školní den v 1.A a 1.B - Mgr.I.Fialová, Mgr. M. Kučerová 1. 9. 2016
486 Poznáváme Humpolec- kostel sv.Mikuláše - 3.A - Mgr.G.Pazderková 14. 9. 2016
487 Seznamovací kurz v Kalištích 6.A - Mgr. Jana Bakešová- 16. 9. 2016
488 Seznamovací kurz v Kalištích 6.B - Mgr. Lenka Novotná 16. 9. 2016
489 3.A v humpoleckém muzeu - Mgr.G.Pazderková 21. 9. 2016
490 5.A a 5.B na exkurzi v Kutné Hoře 22. 9. 2016
491 Exkurze do Kutné Hory - 5.A,B - fotografoval žák 5.A-Ondra Chlad 22. 9. 2016
492 1.A na výstavě loutek v humpoleckém muzeu - Mgr. I.Fialová 23. 9. 2016
493 3.A - exkurze do humpoleckého pivovaru - Mgr. G. Pazderková 23. 9. 2016
494 1.B na výstavě loutek v humpoleckém muzeu - Mgr. M. Kučerová 30. 9. 2016
495 Dýňování - společná akce dětí a rodičů - 3.A, Mgr. G. Pazderková 3. 10. 2016
496 Pondělní čtení s rodiči - 2.B, Mgr. M. Paulová 3. 10. 2016
497 Exkurze do Husitského muzea v Táboře - Mgr. A. Ryndová 14. 10. 2016
498 Halloween ve 4.A - Mgr. V.Jaklová 31. 10. 2016
499 Halloween v 5.A - Mgr. I.Bártlová 31. 10. 2016
500 Školní žákovský parlament připravil oslavu Halloweenu pro 2. - 4. třídy 31. 10. 2016
501 Ve škole po škole ve 2.B - Mgr. M. Paulová 7. 11. 2016
502 Fotbalisti Coca Cola Cup 2016 10. 11. 2016
503 Čtenáři ze 2.B byli v městské knihovně - Mgr. M. Paulová 15. 11. 2016
504 Exkurze do Prahy - 9.A.9.B 16. 11. 2016
505 Podzimní vycházka našich prvňáčků - Mgr.I.Fialová, Mgr.M.Kučerová 18. 11. 2016
506 8.B- poznáváme humpolecké kostely - dějepisná exkurze - Mgr.A.Ryndová 18. 11. 2016
507 První den SLABIKÁŘE - 1.A - Mgr.I. Fialová 21. 11. 2016
508 Účastníci soutěže v psaní na klávesnici - Mgr. Z. Kratochvíl 25. 11. 2016
509 Neobyčejná hodina angličtiny v 5.A - Mgr.I. Bártlová 25. 11. 2016
510 Předvánoční společné pečení dětí a rodičů třídy 3.A- Mgr. G. Pazderková 2. 12. 2016
511 Zdobení vánočního stromečku - 3.B a 2.B - Mgr.M.Radilová, Mgr.M. Paulová 2. 12. 2016
512 Mikulášská nadílka -pro spolužáky z 1.B,2.B,3.B,4.B,5.B,6.B,7.B a 8.B připravila třída 9.B 5. 12. 2016
513 Mikulášská nadílka pro spolužáky - připravili žáci 9.A - Ing. M. Štěrbová 5. 12. 2016
514 Předvánoční výtvarná výchova ve 2.A - Bc. Z. Závodská 6. 12. 2016
515 Akce e.on - 1.B - Mgr.M. Kučerová 6. 12. 2016
516 Adventní věnce vytvořila děvčata z 8.B a 8.C při hodinách pracovních činností - Mgr.J.Nousková 7. 12. 2016
517 Vánoce v Evropě- hodiny angličtiny - Zahraniční dobrovolníci z Evropské dobrovolnické služby 7. 12. 2016
518 5.A,5.B - návštěva Národního divadla v Praze - Mgr.I.Bártlová, Mgr.M. Nováková 8. 12. 2016
519 Děti a rodiče na zimním stadionu - 3.A - Mgr. G. Pazderková 9. 12. 2016
520 Vánoční výtvarné dílny - 10.12.2016 10. 12. 2016
521 Dějepisná exkurze do humpoleckého muzea - 6.A, Mgr.A.Ryndová 12. 12. 2016
522 Děti ze 2.B připravily pro své rodiče vánoční besídku-moc se vydařila - Mgr.M.Paulová 12. 12. 2016
523 INF v 9.A základy programování(kódování) formou online kurzů od Microsoftu a Google-Mgr.Z.Kratochvíl 14. 12. 2016
524 Vánoční koncert Křišťálku - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Paulová 17. 12. 2016
525 6.B na exkurzi v muzeu Dr.Aleše Hrdličky - Mgr.A.Ryndová 19. 12. 2016
526 Předvánoční slavnostní dopoledne ve 2.B - PhDr. I.Kostřicová 21. 12. 2016
527 Vánoční stromeček pro zvířátka - 1.A a 1.B - Mgr.I.Fialová, Mgr.M. Kučerová 21. 12. 2016
528 Předvánoční dopoledne ve 2.A - Bc. Z. Závodská 21. 12. 2016
529 Zpívání na schodech - Vánoce 2016 21. 12. 2016
530 Projektové dny 2017 - 2. stupeň 6. 1. 2017
531 Projektové dny 2017-přírodopis, chemie, fiyzika 6. 1. 2017
532 Lyžařský kurz pro děti ze 4. a 5. tříd - Mgr. V. Jaklová, Mgr.M. Nováková 7. 1. 2017
533 Zimní procházka 4.B- J.Beránková 13. 1. 2017
534 Hodina angličtiny ve 3.B - Mgr. M. Radilová 16. 1. 2017
535 Hodiny TV ve 3.B a v 5.B - Hurá na svah!-Mgr.M.Nováková 18. 1. 2017
536 Tělesná výchova na sněhu - 3.A - J. Beránková 20. 1. 2017
537 Lyžařský kurz 7.A, 7.B - leden 2017 23. 1. 2017
538 Moje první vysvědčení - 1.A, Mgr. I. Fialová 31. 1. 2017
539 Pracujeme s novými stavebnicemi - 1.B - Mgr. M. Kučerová 9. 2. 2017
540 Den otevřených dveří - 11.2.2017 11. 2. 2017
541 Děti ze 2.B četly pohádky dětem v mateřské školce Na Rybníčku - Mgr. M. Paulová 16. 2. 2017
542 Karnevalový rej ve školní družině 22. 2. 2017
543 Paví pracovní činnosti ve 4.A - PhDr.I. Kostřicová 27. 2. 2017
544 Zdravá pětka - správné stravovací návyky - 3.A,B 2. 3. 2017
545 Čerstvý vítr z hor - přírodovědný projekt - Ing. M.Štěrbová, Mgr.I.Mašková 8. 3. 2017
546 Zdravá pětka - správné stravovací návyky - 6.A,B 9. 3. 2017
547 Naši školu si prohlédli budoucí školáci z MŠ Na Rybníčku 13. 3. 2017
548 Už jsme čtenáři - program městské knihovny pro prvňáčky -1.A, Mgr. I. Fialová 13. 3. 2017
549 Jarní pracovní činnosti ve 4.A - PhDr.I. Kostřicová 13. 3. 2017
550 Do prvních tříd se podívali budoucí prvňáčci z MŠ Na Skalce 15. 3. 2017
551 Dnešní návštěva předškoláků z MŠ Smetanova v 1.A a 1.B 21. 3. 2017
552 Čtvrťáci na exkurzi v Jihlavě - Mgr.J.Faltová, Mgr. V.Jaklová 23. 3. 2017
553 Děti z 1. B se pochlubily, co všechno se už ve škole naučily - Mgr. M. Kučerová 30. 3. 2017
554 Velikonoční pečení ve 3.A,pomáhali rodiče i prarodiče 1. 4. 2017
555 OVOV 2017 5. 4. 2017
556 Čtení nás baví - 1.A v knihovně - Mgr.I.Fialová 5. 4. 2017
557 Zápis do 1. třídy -2017/2018 6. 4. 2017
558 Barevné dny ve 4.A - Mgr. V. Jaklová 12. 4. 2017
559 Zahájili jsme výstavu o škole - Oslavujeme 80. výročí 12. 4. 2017
560 První pomoc - 8.B - Mgr. A. Ryndová 17. 4. 2017
561 Poznávací zájezd do Anglie 21. 4. 2017
562 Křišťálek - zpívali jsme i na autokrosu 23. 4. 2017
563 Den Země - 4.A- Mgr. Věra Jaklová 26. 4. 2017
564 1.A opět v knihovně -Mgr.I.Fialová 4. 5. 2017
565 Budoucí prvňáčci si hráli na opravdové školáky 4. 5. 2017
566 Křišťálek - koncert pro maminky -Mgr.I. Fialová, Mgr.M. Paulová 12. 5. 2017
567 Třeťáci byli na exkurzi v Praze - Bc. L. Brabcová, Mgr. G. Pazderková, Mgr. M. Radilová, K.Zadinová 17. 5. 2017
568 Kouzelník Reno ve školní družině 24. 5. 2017
569 Návštěva na školním statku - 2.A a 2.C - Bc.Z. Závodská, Mgr.|H. Marková 26. 5. 2017
570 5.A a 5.B - pracovní činnosti ( v lese) Děti vytváří dinosaury z přírodních materiálů 1. 6. 2017
571 Atletická olympiáda 1. stupně - školní kolo 1. 6. 2017
572 Přírodovědná expedice do Orlických hor 2017 - Ing, M. Štěrbová 2. 6. 2017
573 Pasování na čtenáře - 1.A v knihovně 6. 6. 2017
574 Den dětí ve školní družině - červen 2017 7. 6. 2017
575 Závěrečné soustředění pěveckého sboru Křišťálek v Kalištích 9. 6. 2017
576 Loučíme se se druhou třídou - Mgr. M. Paulová 12. 6. 2017
577 Výlet 5.A a 5.B do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem - Mgr.I.Bártlová, Mgr. M. Nováková 13. 6. 2017
578 Výlet 1.A a 1.B na Červenou Lhotu - Mgr.I.Fialová, Mgr.M.Kučerová 13. 6. 2017
579 Výlet do Želiva - 3.A a 3.B - Mgr. G. Pazderková, Mgr. M. Radilová, Bc.L. Brabcová 14. 6. 2017
580 Den dětí ve školní družině- 14.6.2017 14. 6. 2017
581 Rozloučení s první třídou - 1.A, Mgr. I. Fialová 15. 6. 2017
582 Výlet na Český Šternberk - 2.A a 2.C - Bc.Z.Závodská, Mgr.H. Marková, R. Brůnová 15. 6. 2017
583 Jarní laťka 2017-Pelhřimov - stupně vítězů 20. 6. 2017
584 Den dětí pro MŠ Smertanova připravili žáci 8.A a 9.B - Mgr.J.Bakeševá 20. 6. 2017
585 Okresní kolo atletické olympiády II. stupně - Humpolec 2017 21. 6. 2017
586 Krajské kolo OVOV 2017 - Třebíč 21. 6. 2017
587 Okresní kolo přespolního běhu - Pelhřimov 21. 6. 2017
588 Atletická olympiáda 1. tříd 22. 6. 2017
589 8.B a 8.C na výletě v Praze - Mgr. A. Ryndová, Mgr. I. Mašková 23. 6. 2017
590 Sportovní den II. stupně a hlavně - fotbalový turnaj pripravený třídou 9.A 27. 6. 2017
591 Slavnostní předávání vysvědčení 9.A - Ing. M. Štěrbová 29. 6. 2017
592 Slavnostní ukončení školního roku 2016/2017 29. 6. 2017
593 Slavnostní předávání vysvědčení 9.B - Mgr.H. Pasáčková 29. 6. 2017
594 První školní den našich nejmenších žáčků 4. 9. 2017
595 1.A se šla podívat do MŠ Na Rybníčku - Mgr.G.Pazderková 13. 9. 2017
596 Seznamovací kurz třídy 6.B-kaliště-Mgr.Š Hůlová 15. 9. 2017
597 Zpěvobraní-společný koncert Křišťálku a sboru Skřivánek ze ZŠ Hálkova-Mgr.I.Fialová,Mgr.M.Paulová 21. 9. 2017
598 Den mobility- 4.A, 4.B, 5.A, 5.B 28. 9. 2017
599 Podzim v 1.A-Mgr.G. Pazderková 2. 10. 2017
600 Žáci 6. tříd se v knihovně setkali se spisovatelkou Klárou Smolíkovou - Mgr. A. Ryndová 5. 10. 2017
601 Návštěva budějovického planetária - 4.A, 4.B - Mgr. I. Bártlová, Mgr. M.Nováková 5. 10. 2017
602 Děti ze 3.B se zúčastnily křtu knížky pověstí L. Pamětnické - Mgr.M. Paulová, PhDr. I. Kostřicová 9. 10. 2017
603 Drakiáda- prvňáčci a deváťáci si moc rozuměli při pouštění draků. 10. 10. 2017
604 Navštívili jsme městskou knihovnu - 2.B - Mgr. M. Kučerová 13. 10. 2017
605 Učíme se v přírodě - 2.A, 2.B - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Kučerová 18. 10. 2017
606 Projektový den na téma Halloween - 4.A, Mgr. I. Bártlová 1. 11. 2017
607 2.A a 2.B - Byli jsme na exkurzi u hasičů - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Kučerová 7. 11. 2017
608 Čtenářská dílna v knihovně - 4.A, Mgr. I. Bártlová 7. 11. 2017
609 Dnes byl v 1.A slavbostní den - děti dostaly SLABIKÁŘ - Mgr.G.Pazderková, PhDr.I.Kostřicová 8. 11. 2017
610 2.A navštívila knihovnu - Mgr. I. Fialová 9. 11. 2017
611 Okresní kolo - florbal - Mgr. I. Mašková 15. 11. 2017
612 Společenská výchova v 9. ročníku - Mgr. J. Horký 16. 11. 2017
613 Návštěva DIVADLA HYBERNIA , představení "ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ. 5.A.B 20. 11. 2017
614 Děti ze 2.B navštívily knihovnu - Mgr. M. Kučerová 24. 11. 2017
615 Mikulášská nadílka v 1.A 5. 12. 2017
616 Mikulášská nadílka ve 2.A 5. 12. 2017
617 Mikulášská nadílka ve 3.A a 3.C 5. 12. 2017
618 Mikulášská nadílka ve 4.A 5. 12. 2017
619 Mikulášská nadílka na 2. stupni 5. 12. 2017
620 Mikulášská nadílka ve školní družině 5. 12. 2017
621 Mikulášská nadílka ve 3.B 5. 12. 2017
622 Mikulášská nadílka-9.B nadělovala ve třídách 1.B - 8.B 5. 12. 2017
623 Vystoupení Křišťálku - předvánoční koncert - Mgr. I. Fialová, Mgr. M. Paulová 8. 12. 2017
624 Vánoční atmosféra - výtvarné dílny 2017 9. 12. 2017
625 Předvánoční odpoledne dětí a rodičů - 3.B, Mgr. M. Paulová 12. 12. 2017
626 Krmítko pro školku - 1.A, Mgr. G. Pazderková 12. 12. 2017
627 1.A na bruslích - Mgr. I. Mašková, Mgr. G.Pazderková 14. 12. 2017
628 Koncert Křištálku - Stříbrná neděle - Mgr. I.Fialová, Mgr. M. Paulová 17. 12. 2017
629 2.A a 2.B - zdobení vánočního stromku pro zvířátka - 21.12. 2017 21. 12. 2017
630 Vánoční zpívání na schodech - 21. prosince 2017 21. 12. 2017
631 Předvánoční dopoledne na 1. stupni - 22.12.2017 22. 12. 2017
632 PROJEKTOVÉ DNY 2. STUPNĚ - 2018 5. 1. 2018
633 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 10. 2. 2018
634 Zdravé zoubky - 1.A - Mgr. G. Pazderková 13. 2. 2018
635 Netradiční výtvarná výchova ve 2.B - Mgr. M. Kučerová 16. 2. 2018
636 9.A na exkurzi na SŠMSD Hradská - Mgr. J. Horký 16. 2. 2018
637 Recitační soutěž - školní kolo - 1.stupeň 22. 2. 2018
638 Oblastní kolo recitační soutěže - ZUŠ - 2018 9. 3. 2018
639 Staré pověsti české - 5.A - Mgr. V. Jaklová 11. 3. 2018
640 Návštěva budoucích prvňáčků - MŠ Na Skalce 13. 3. 2018
641 Klienti MEDOU se zúčastnili přírodovědného projektu - Ing.M.Štěrbová,Mgr.I.Mašková,Mgr.Z.Kratochvíl 14. 3. 2018
642 Budoucí prvňáčci z MŠ v Humpolci se přišli podívat na děti v 1. a 2. třídách naší škioly. 21. 3. 2018
643 Děti ze 2. tříd byly na další návštěvě v městské knihovně. 23. 3. 2018
644 Společné pečení velikonočních perníčků-rodiče a děti z 1.A-Mgr.G.Pazderková 27. 3. 2018
645 Školní kolo dopravní olympiády 10. 4. 2018
646 Zápis do 1. tříd pro školní rok 2018/2019 12. 4. 2018
647 Zájezd do Velké Británie 8. 5. 2018
648 Krajské kolo EUROREBUS 2018 - Praha 9. 5. 2018
649 Slavnostní odpoledne pro maminky připravily děti ze 2.B s paní učitelkou M. Kučerovou 10. 5. 2018
650 Přehlídka pěveckých sborů v Cholticích - Křišťálek - Mgr.I.Fialová, Mgr.M.Paulová 11. 5. 2018
651 Edukativníí pořad KOZA DOMÁCÍ 14. 5. 2018
652 Slavnostní koncert pěveckého sboru Křišťálek a přípravného sboru Korálky - 17. května 2018 17. 5. 2018
653 Ovoce do škol - doprovodná akce - ochutnávka 18. 5. 2018
654 Budoucí prvňáčci si vyzkoušeli, jaké to bude ve škole- Mgr.H. Marková, Mgr.M. Paulová 22. 5. 2018
655 Atletická olympiáda I. stupně - školní kolo 1. 6. 2018
656 SUPERSTAR 2018 7. 6. 2018
657 Sportovní den II. stupně 25. 6. 2018
658 Slavnostní předávání závěrečného vysvědčení třídě 9.A- 27.6.2018 27. 6. 2018
659 Slavnostní předávání závěrečného vysvědčení třídě 9.B- 27.6.2018 27. 6. 2018
660 Slavnostní předávání ocenění za reprezentaci školy - I. stupeň 28. 6. 2018
661 Slavnostní předávání ocenění za reprezentaci školy - II. stupeň 29. 6. 2018
662 První školní den našich prvňáčků 3. 9. 2018
663 Otevřená hodina v přírodě - 1.A - Mgr. Hana Marková - Š II. 5. 9. 2018
664 Seznamovací kurz v Kalištích GO-2018 6.A - Mgr. I.Mašková 10. 9. 2018
665 Seznamovací kurz v Kalištích GO-2018 6.B - Mgr. A. Ryndová 12. 9. 2018
666 Komunitně osvětová setkávání - ŠABLONY II. - 5.B Mgr. M. Nováková 4. 10. 2018
667 Noc vědců 2018 - Mgr. L. Brabcová a kolektiv spolupracovníků 5. 10. 2018
668 Komunitně osvětová setkávání - ŠABLONY II.- 5.A- Mgr.I.Bártlová 11. 10. 2018
669 Interaktivní pořad v GALERII 8 - 3.B, Mgr. M. Kučerová 12. 10. 2018
670 Interaktivní pořad v GALERII 8 - 3.A, Mgr. I. Fialová 19. 10. 2018
671 ŠABLONY II. - komunitní setkávání - HRAJEME SI S PÍSNIČKOU - 3.A, Mgr. I. Fialová 6. 11. 2018
672 Projektový den ve 2.A-PŘIJEDE MRTIN NA BÍLÉM KONI? - Mgr. G. Pazderková 8. 11. 2018
673 Projektový den -J.Foglar - 4.A, Mgr.L. Brabcová 13. 11. 2018
674 Závěr plaveckého výcviku 4. tříd 16. 11. 2018
675 Adventní podvečer - 4.B -Šablony II. - PhDr. I. Kostřicová, Mgr. J. Faltová 23. 11. 2018
676 5.A,B - návštěva v Národním divadle v Praze 25. 11. 2018
677 Adventní podvečer - 4.A -Šablony II. - Mgr.L. Brabcová 27. 11. 2018
678 Mikulášská obchůzka - 2018 5. 12. 2018
679 Kouzelnické vystoupení ve školní družině. 5. 12. 2018
680 Mikulášská nadílka ve školní družině. 5. 12. 2018
681 Vánoční pečení perníčků - 2.A, Mgr. G. Pazderková 6. 12. 2018
682 Zdobíme vánoční perníčky - 3.A, Mgr. I. Fialová 7. 12. 2018
683 Výtvarné dílny ve 3.B - Mgr. M. Kučerová 11. 12. 2018
684 Výrábíme vánoční ozdoby - 2.A a 3.A - Mgr. G. Pazderková 12. 12. 2018
685 Výtvarná výchova na sněhu - 4.B - PhDr. I. Kostřicová 13. 12. 2018
686 Společné pečení vánočních perníčků - 2.A - Bc. Z. Závodská 14. 12. 2018
687 Vánoční koncert Křišťálku - Mgr.I.Fialová, Mgr.M. Paulová 15. 12. 2018
688 Předvánoční koncertování pěveckého sboru KŘIŠŤÁLEK - Mgr.I.Fialová,Mgr.M. Paulová 16. 12. 2018
689 Zimní vycházka třídy 3.B - Mgr.M. Kučerová 20. 12. 2018
690 Zpívání na schodech 2018 20. 12. 2018
691 Sportovní den - 2.A - Mgr.G.Pazderková 20. 12. 2018
692 Neobvyklé předvánoční dopoledne v 5.B - Mgr. M. Nováková a Harry Potter 21. 12. 2018
693 Projektový den ve 4.A - Mgr. L. Brabcová 7. 1. 2019
694 3.A na návštěvě v knihovně - Mgr.I.Fialová 8. 1. 2019
695 3.B na návštěvě v knihovně - Mgr.M. Kučerová 11. 1. 2019
696 Lyžařský kurz 5.A a 5.B - Mgr.V.Jaklová, Mgr.M.Nováková 1. 2. 2019
697 Den otevřených dveří - 23.2.2019 23. 2. 2019
698 Karnevalový rej ve školní družině 26. 2. 2019
699 Den Downova syndromu 22. 3. 2019
700 Aprílový den 1. 4. 2019
701 Projektový den mimo školu - 5.A,B - Kutná Hora 5. 4. 2019
702 Zápis do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 10. 4. 2019
703 Ochutnávkový koš mléčných výrobků 10. 4. 2019
704 2.A a 2.B v záchranné stanici v Pavlově - Mgr.G.Pazderková, Mgr. M. Radilová 14. 5. 2019
705 Exkurze do záchranné stanice v Pavlově - 2.A a 2.B 15. 5. 2019
706 První seznámení se školou - budoucí prvňáčci 21. 5. 2019
707 Čokoládová tretra 2019 28. 5. 2019
708 Ovoce do škol - květen 2019 29. 5. 2019
709 Atletická olympiáda I. stupně - školní kolo 30. 5. 2019
710 Setkání školních parlamentů v Jihlavě - Mgr. A. Ryndová. 3. 6. 2019
711 Abeceda peněz - finanční gramotnost - JARMARK - 4.C - Mgr. Věra Jaklová 4. 6. 2019
712 Školní výlet 6.A a 6.B - Mgr. I. Mašková, Mgr. A. Ryndová 7. 6. 2019
713 Projektový den třídy 6.A - Mgr. A. Ryndová 7. 6. 2019
714 Atletická olympiáda - 1. třídy - školní kolo 7. 6. 2019
715 Projektový den třídy 6.B - Mgr. A. Ryndová 12. 6. 2019
716 školní výlet - 2.A Mgr.G. Pazderková 14. 6. 2019
717 3.A a 3.B na školním výletě v ZOO v Jihlavě 17. 6. 2019
718 Projektový den - osmáci připravili zábavné dopoledne pro děti z mateřské školy - Mgr.J.Bakešová 18. 6. 2019
719 Čokoládová tretra 2019 - OSTRAVA 19. 6. 2019
720 Sportovní den 2. stupně 21. 6. 2019
721 POHÁDKOVÁ POUŤ NARUBY 25. 6. 2019
722 Pěší výlet 3.A a 3.B na hrad Orlík 26. 6. 2019
723 Slavnostní předávání vysvědčení 9.A - Mgr. Jana Koudelková 27. 6. 2019
724 Slavnostní předávání vysvědčení 9.B - Mgr. Zdeněk KRatochvíl 27. 6. 2019
725 Závěr školního roku 18/19 - předávní ocenění za reprezentaci školy - 1. stupeň 27. 6. 2019
726 Závěr školního roku - předávní ocenění za reprezentaci školy - 2. stupeň 27. 6. 2019
727 První školní den nejmladších školáků 2. 9. 2019
728 GO 2019 - seznamovací kurz tříd 6.A a 6.B 16. 9. 2019
729 Výtvarné dílny 3.A - OSMIČKA 25. 9. 2019
730 Projektový den - 4.A - Dr. Aleš Hrdlička 1. 10. 2019
731 Projektový den - 4.B - Dr. Aleš Hrdlička 2. 10. 2019
732 Projekt MAP - návštěva knihovny - pořad o Humpolci - 4.A 3. 10. 2019
733 Noc vědců 2019 5. 10. 2019
734 Třeťáci na exkurzi v pivovaru 8. 10. 2019
735 7.A,B - dějepisný seminář - návštěva knihovny - KNIHY O STŘEDOVĚKU 14. 10. 2019
736 8.A,B - návštěva tolerančního kostela - HISTORIE KNIHTISKU 17. 10. 2019
737 2.B ČTE POHÁDKY DĚTEM V MATEŘSKÉ ŠKOLCE 24. 10. 2019
738 Projektový den - Dr. Aleš Hrdlička - 1.B 1. 11. 2019
739 PROJEKT - ZÁLOŽKA DO KNIHY SPOJUJE ŠKOLY 1. 11. 2019
740 1.A MEZI INDIÁNY 1. 11. 2019
741 Žákovský parlament připravil pro děti ze 2., 3. a 4. tříd oslavu halloweenu 4. 11. 2019
742 Halloween ve školní družině - 2019 6. 11. 2019
743 Krajské kolo ve stolním tenise - chlapci 8. - 9. tříd 8. 11. 2019
744 3.A - připomínáme si svátek svatého Martina 8. 11. 2019
745 Den slabikáře v 1.A 13. 11. 2019
746 Malí čtenáři ze 2.B četli pohádky dětem v mateřské škole. 21. 11. 2019
747 Hodiny geometrie ve 3.A - Mgr. G. Pazderková 27. 11. 2019
748 Divadelní představení - Divadlo ZA KOMÍNEM - Olaf a sněžný drak 28. 11. 2019
749 3.A si v knihovně povídala o spisovatelce Boženě Němcové 29. 11. 2019
750 1.B - Mgr.M. Kučerová - Projekt etwinning- VÁNOČNÍ POHLEDNICE - výměna obrázků se školou v Itálii 2. 12. 2019
751 Mikulášská nadílka - 9.A 5. 12. 2019
752 Koncert pěveckého sboru Křišťálek - Vánoce 2019 - evangelický kostel 7. 12. 2019
753 Příběhy vánočních stromků - 5.C - Mgr. V. Jaklová 8. 12. 2019
754 Vánoční koncert Křišťálku v divadle Za Komínem 10. 12. 2019
755 Zdobení vánočního stromku - 2.B - Mgr. M. Paulová 13. 12. 2019
756 Vánoční dílny - prosinec 2019 14. 12. 2019
757 Stříbrná neděle - Křišťálek - Mgr. Iva Fialová a Mgr. Markéta Paulová 15. 12. 2019
758 Věda nejen pro Alfréda 18. 12. 2019
759 Děti ze 2.B potěšily seniory vánočním zpíváním. 18. 12. 2019
760 Prvňáčci ozdobili vánoční stromky pro zvířátka. 19. 12. 2019
761 Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Humpolec očima dětí 19. 12. 2019
762 Vánoční zpívání na schodech. 19. 12. 2019
763 1.C se těší na Vánoce. 20. 12. 2019
764 1.A objevuje kouzlo knížek - městská knihovna v Humpolci 10. 1. 2020
765 Projektové dny 2. stupně 11. 1. 2020
766 Poprvé na bruslích - 1.C - Mgr. lucie Brabcová 13. 1. 2020
767 1.B - Seznamujeme se s knížkami - městská knihovna v Humpolci. 15. 1. 2020
768 Objevujeme kouzlo knih-16.1.2020 - Mgr.L. Brabcová 16. 1. 2020
769 Kouzelnické představení ve školní družině 17. 1. 2020
770 Naše první vysvědčení - 1.C - Mgr. Lucie Brabcová 30. 1. 2020
771 Ve škole po škole - 2.B - Mgr.M. Paulová 3. 2. 2020
772 Děti ze 2.B čtou pohádky v mateřské školce 6. 2. 2020
773 Den otevřených dveří - 2020 8. 2. 2020
774 Znovu na ledě - Bruslení nás baví - 1.C. Mgr. Lucie Brabcová 11. 2. 2020
775 "Recyklovaný Humpolec" -práce žáků 5.C 28. 2. 2020
776 Barevný den v 1.A - Mgr. I. Fialová 5. 3. 2020
777 Karnevalový rej ve školní družině 6. 3. 2020
778 Velká jarní fotosoutěž 2.B - Mgr. M. Paulová 31. 3. 2020
779 Poslední bruslení 1.B v tomto školním roce. 1. 4. 2020
780 Projekt e-twinning I feel you- téma - Radost 1. 4. 2020
781 Úprava zahrady školní družiny v době koronaviru 3. 6. 2020
782 V 5.C si děti vyrobily talismany pro příští školní rok 12. 6. 2020
783 První školní den-1.A-Mgr.G.Pazderková 1. 9. 2020
784 První školní den-1.B-Mgr.M. Radilová 1. 9. 2020
785 2.B v městské knihovně - Mgr.M. Kučerová 2. 10. 2020
786 2.A v městské knihovně - Mgr. I. Fialová 2. 10. 2020
787 Zdobení vánočního stromku pro zvířátka - 2.A 17. 12. 2020
788 Zdobení vánočního stromku pro zvířátka - 2.B 18. 12. 2020
789 Předvánoční atmosféra ve 4.A - myslíme na ostatní 18. 12. 2020
790 Na velikonoční výzdobu nezapomněly děti ze 2.A ani letos 19. 3. 2021
791 Doba bronzová - Vlastivěda ve 4.C 26. 3. 2021
792 I přes nelehké podmínky si děti školu vylepšují . 22. 4. 2021
793 Velký zeleninový průzkum ve 2.A 4. 6. 2021
794 První školní den našich prvňáčků 1. 9. 2021
795 3.B navštívila výstavu LIDÉ ODVEDLE 24. 9. 2021